Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 350 EUR

Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, mt: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr

Drie messen met zilveren heft
Resultaat: 75 EUR

Drie messen met zilveren heft, Haags lof 2x meester Schriek en Looren de jong Schoonhoven anno 1955, 1x meester Hooykaas Schoonhoven anno 1947(heften bedeukt) 21cm Cond:R

Zilveren wijnfles onderzetter, Russich
Startprijs 150 EUR

Zilveren onderzetter voor een wijnfles, 84 zolotniks ( 875/000) met fraai versierde rand. Empire stijl, 1843 St. Petersburg MT.: AS, ø14,5cm.

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 80 EUR

Zeer fraaie zilveren kinderbeker, 835/000, strak model met dubbele filetrand. MT.: Jacobus van Vorst, Rotterdam, jl.: X: 1857 ca. 68 gr. Cond.: G-U

Jugendstil karaf met zilveren montuur
Startprijs 220 EUR

Prachtige Jugenstill karaf met zilveren montuur. Kristallen kan voorzien van slijpsel van bloemmotieven, met zilveren 800/000 handvat en schenktuit met deksel voorzien van typische jugendstil bewerkin...

2 Tasbeugels
Startprijs 70 EUR

Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...

Bijbel, dubbele zilveren sloten
Startprijs 160 EUR

Bijbel met dunne zilveren sloten MT: A Kooiman Schoonhoven JL: U:1854 9x6x16cm Cond:G

Kristallen servetstandaard
Startprijs 70 EUR

Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...

Antieke zilveren beurs
Startprijs 80 EUR

Fraaie zilveren tasbeugel, Hollands, 835/000 versierd met vrouwfiguren en putti's. Aan de beugel zit een mooi geborduurde tas. Met zilveren ketting. Scharnier behoeft reparatie. jl.:J 1919 Schoonhoven

Zilveren zittende clown
Startprijs 110 EUR

Zilveren zittende clown, 925/000, met een bult op zijn hoofd. versierd met emaiolle. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 4 cm. ca. 77 gr.

Zilveren dirigent met gouden strik
Startprijs 110 EUR

Zilveren dirigent, 925/000, zittend met stokken en zwarte broek. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f.,

Zilveren clown geel met witte strik
Startprijs 60 EUR

Zilveren clown, 925/000 staand met gele strik. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 6 cm ca. 33 gr.

Zilveren koker
Startprijs 30 EUR

Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.

Zilveren vesta
Startprijs 60 EUR

Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G

2 Zilveren bonbon tangen
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren bonbontangen met fraai uitgewerkte florale bewerkingen. 835/000, 14-16 cm Totaal ca. 87 gr. Cond.: G

Twee sierkurken
Startprijs 20 EUR

Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm

6 Zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.

Zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR

Sterling zilveren, 925/000, trekpotje met deksel, versierd met parelrand en getrembleerde rand op het deksel welke voorzien is van een scharnier. Bekroond met een bloemvormig knopje, importeursteken: ...

Grote karaf met zilveren montuur
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen karaf met zilveren montuur, 800/000. Fraaie karaf met ruitslijpsel voorzien van strak zilveren montuur met handvat en schenktuit voorzien van deksel. Duits ø 13 cm Lengte 28 cm.

Zilveren broekstukken, Zeeuws
Resultaat: 220 EUR

Zilveren broekstukken 835/000 versierd met afbeeldingen van ruiter te paard met tekst en getorste rand, Zeeuws ca 78gr 14x7cm Cond:G

Plated set
Startprijs 60 EUR

Drie delig plated koffieservies in Louis Seize stijl 20e eeuw in goede staat 21-27cm.

3-Delig plated servies
Resultaat: 60 EUR

Mooi antiek 3-delig plated koffieservies, bewerkt met rozendecor en initialen 11-27cm. Cond.: G

Paraplu en wandelstok
Resultaat: 80 EUR

Paraplu en wandelstok met zilveren heften waarvan één met Oosterse motieven 835/000 Lengte wandelstok 85cm Cond:G

Zilveren portemonnee en fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Een zilveren portemonnee, een klein strak model, en een fotolijstje gemaakt van tasbeugel. 835/000 en 800/000. 5.5x7 cm en 5x8cm. Totaal ca 42 gr. Cond.: R-G