Vier zilveren flessendoppen in cassette 835/000 twee modellen met parelrand, en twee met afgevlakte bewerking 10x10x10 Cond:R/G
Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...
Twee zilveren theezeefjes, 800/000, Duits. Een theezeef fraai versierd met rozen en dubbele parelrand en een theezeef zeshoekig met florale bewerking en parelrand met steel met roos (gerestaureerd) 14...
Kristallen parfumflesje met gg dop 585/000 fraai bol flesje met strakke vlakken geslepen voorzien van gouden dop met gravure en kristallen stopje ø3,5x8cm Cond:G
Antiek zilveren loddereindoosje. Rijkelijk versierde bokaal met guirlandes, medaillons en parelranden. Voorzien van deksel met scharnier en op de bodem een klepje. MT.: Marco Park (?) eind 18e eeuw. 8...
Bijzondere Hollands zilveren tasbeugel, 835/000, met haak. Mooi uitgewerkte tasbeugel met figuren en putti als knip. Bevestigd aan een fraai uitgewerkte zilveren haak met figuur en florale bewerking. ...
Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G
Hollands zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en een suikerpot, versierd met parelrand, met houten handvat en knop. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Voorschoten, JL.: V 1980...
Vijf zilveren vorken, Hollands, grote vork met ooievaar en voorstelling van boerin met juk en koeien, mt. Fa Y,T van Erp, Leeuwarden, Jl: Y.1908, 23x6cm. Brede vork met Amsterdams wapen, versierd met ...
Engelse bokaalvormige zilveren reukdoos, 925/000 met getrembleerde en ajour bewerking. ø4x7.5 cm
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm
Zilveren suikerstrooier, Engeland, 925/000, hoekig model met ajour gezaagde strooier bekroond met een bewerkte knop. MT.: William Neale & Sons LtD, Birmingham. JL.: S, 1917. ø 7x19cm.,Ca. 89 gr.
Lot met twee servetbanden en vijf vingerdoeken, Hollands 835/000. Voorzien van monogrammen. MT.: o.a. Van Kempen, Voorschoten en Caspar Antonius Gerritsen, Grave, Kuijk, Nijmegen. ca. 98 gr. 5.5x3.5-2...
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.
Houten schaaltje met zilveren montuur, 800/000. Met strakke rand voorzien van getorste deels open gedraaide handgreepjes. 15x13x4cm. MT.:Emil Hermann, Waldstetten. Cond.:U
Diverse zilveren 835/000 miniaturen: een leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, en een Toreador met stier. Totaal ca. 43 gr.
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Vier zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, een ijscokar, een hondekar met man en een kinderwagen. Diverse gehaltes. Totaal ca. 69 gr. 2x2x5 cm, 5x2.2x3.5cm,...
Sterling zilveren kandelaar, versierd met rocailles en bloemmotieven 925/000 ø voet 11cm hoogte 11,5cm Cond:G
Antieke Engels zilveren zout- en peperstrooier, 925/000, achtkantig model. MT.: Charles Wilkes, Birmingham, JL: O, 1913, ø3.5x10cm., Ca. 60gr. Cond.:G
Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G
Antieke zilveren lepel, Nederlands, met getorste steel met figuur 20x2.4 cm ca 46 gr.
Zilveren loddereindoosje 835/000 vierkant met graveerwerk versierd MT: J. Beeling Leeuwarden Jl: G:1866 3x3x4,5cm ca. 21gr bedeukt, Cond:R/G