Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Zilv. flessendoppen in cassette
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren flessendoppen in cassette 835/000 twee modellen met parelrand, en twee met afgevlakte bewerking 10x10x10 Cond:R/G

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...

2 Zilveren theezeefjes
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren theezeefjes, 800/000, Duits. Een theezeef fraai versierd met rozen en dubbele parelrand en een theezeef zeshoekig met florale bewerking en parelrand met steel met roos (gerestaureerd) 14...

Parfumflesje, gouden dop
Startprijs 140 EUR

Kristallen parfumflesje met gg dop 585/000 fraai bol flesje met strakke vlakken geslepen voorzien van gouden dop met gravure en kristallen stopje ø3,5x8cm Cond:G

Zilveren loddereindoosjes
Startprijs 200 EUR

Antiek zilveren loddereindoosje. Rijkelijk versierde bokaal met guirlandes, medaillons en parelranden. Voorzien van deksel met scharnier en op de bodem een klepje. MT.: Marco Park (?) eind 18e eeuw. 8...

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 110 EUR

Bijzondere Hollands zilveren tasbeugel, 835/000, met haak. Mooi uitgewerkte tasbeugel met figuren en putti als knip. Bevestigd aan een fraai uitgewerkte zilveren haak met figuur en florale bewerking. ...

Zilveren lipstick-houder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G

Zilveren 3-delig theeservies
Resultaat: 390 EUR

Hollands zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en een suikerpot, versierd met parelrand, met houten handvat en knop. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Voorschoten, JL.: V 1980...

Vijf zilveren zuurvorken,
Startprijs 160 EUR

Vijf zilveren vorken, Hollands, grote vork met ooievaar en voorstelling van boerin met juk en koeien, mt. Fa Y,T van Erp, Leeuwarden, Jl: Y.1908, 23x6cm. Brede vork met Amsterdams wapen, versierd met ...

Zilveren reukdoosje
Resultaat: 70 EUR

Engelse bokaalvormige zilveren reukdoos, 925/000 met getrembleerde en ajour bewerking. ø4x7.5 cm

Glas met zilveren lepels
Startprijs 45 EUR

Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G

Zilveren couvert
Startprijs 50 EUR

Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm

Zilveren strooier
Startprijs 125 EUR

Zilveren suikerstrooier, Engeland, 925/000, hoekig model met ajour gezaagde strooier bekroond met een bewerkte knop. MT.: William Neale & Sons LtD, Birmingham. JL.: S, 1917. ø 7x19cm.,Ca. 89 gr.

Zilveren servetbanden en vingerdoekbanden
Resultaat: 55 EUR

Lot met twee servetbanden en vijf vingerdoeken, Hollands 835/000. Voorzien van monogrammen. MT.: o.a. Van Kempen, Voorschoten en Caspar Antonius Gerritsen, Grave, Kuijk, Nijmegen. ca. 98 gr. 5.5x3.5-2...

Twee miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.

Houten schaaltje, zilv. montuur
Startprijs 70 EUR

Houten schaaltje met zilveren montuur, 800/000. Met strakke rand voorzien van getorste deels open gedraaide handgreepjes. 15x13x4cm. MT.:Emil Hermann, Waldstetten. Cond.:U

Miniaturen zilver
Startprijs 40 EUR

Diverse zilveren 835/000 miniaturen: een leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, en een Toreador met stier. Totaal ca. 43 gr.

Twee zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.

Vier zilveren miniaturen: stoel, ijskar, kinderwagen, hondekar
Resultaat: 75 EUR

Vier zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, een ijscokar, een hondekar met man en een kinderwagen. Diverse gehaltes. Totaal ca. 69 gr. 2x2x5 cm, 5x2.2x3.5cm,...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Sterling zilveren kandelaar, versierd met rocailles en bloemmotieven 925/000 ø voet 11cm hoogte 11,5cm Cond:G

Zilveren peper- en zoutstrooiers
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engels zilveren zout- en peperstrooier, 925/000, achtkantig model. MT.: Charles Wilkes, Birmingham, JL: O, 1913, ø3.5x10cm., Ca. 60gr. Cond.:G

Zilveren jamlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G

Zilveren Nederlandse vork
Startprijs 90 EUR

Antieke zilveren lepel, Nederlands, met getorste steel met figuur 20x2.4 cm ca 46 gr.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren loddereindoosje 835/000 vierkant met graveerwerk versierd MT: J. Beeling Leeuwarden Jl: G:1866 3x3x4,5cm ca. 21gr bedeukt, Cond:R/G