Zilveren nijlpaard, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Liggend nijlpaard met robijnen in de ogen. 20e eeuw. 8x5x3cm ca 60 gr. Gestempeld I.P. Cond G
Zeer fraaie zilveren schaal, 835/000, met blauwe glazen binnenbak. Hollands. Fraai ajour floraal bewerkte zilveren bak met 4 schilden met buitentaferelen met figuren. De bak staat op bewerkte krulpote...
Zilveren Boulloir, 925/000. Unieke waterketel op standaard met lossen spiritusbrander. Glad model op onderstel met 3 sierlijke poten. Grootte 30.5 cm London, 1879. Tevens voorzien van Hollands keur. C...
Italiaanse houten spiegel met fraaie zilveren brede rand, 925/000, voorzien van florale bewerkingen en kleine langwerpige spiegels. Breedte rand 7 cm. MT.: Livi Giancarlo, Sesto F.No 1959-1971
Groott...
Zeer fraai koffie-servies, zilver 925/000, Empire stijl, 4 delig met houten handvaten. Bestaande uit twee grote kannen, een melkkan en een suikerpot met florale details aan de tuit, de handvaten en op...
Zilveren boer en boerin, zout en peperstrooier, boerin met vlechten uit Marken en de Boer uit Volendam 835/000 ca 108gr. M: van Kempen , Voorschoten 4,5x10cm
Zilveren tafelklokje 800/000, barokstijl. Fraai uitgewerkte pendule op vier krulpootjes 24x7x9cm
Zilveren brandewijnkom 835/000 met florale bewerking en parelranden, voorzien van versierde handgrepen, met dansende engelen en zonnekoning, 13x26x7cm ca 264gr. Cond;G
Fraaie zilveren strooier, Hollands, 835/000, met florale bewerking en voorstelling van een man met kinderen. De strooier is versierd met parelranden en een getorste bewerking. Gestempeld: Vos, en enke...
Fraaie kristallen bowlpot met onderschotel met zilveren dop 835/000. Gerestaureerd. Geetste bowlpot met florale versieringen en zilveren dop versierd met parelrand, op onderschotel. Enkele chips, ø22x...
Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...
Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G
Antieke zilveren miniatuur haardtang 835/000 MT: J.A van Geffen Amsterdam, 1771 11cm ca 12gr
Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...
Kristallen hoedschotel, met zilveren hengsel, fraaie grote schotel met geschulpte rand, amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van een grote beugel met parelrand Jl: 1917 ø26x25cm
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...
Zilveren flamingo, 925/000, met lijf gemaakt van agaat. Fraai gedetailleerde flamingo met ei-vormig lijfje gemaakt van agaat. Grootte 18 x 6 cm.
Sierlijke ovale zilveren schaal met deels ajour bewerking en bewerkte rand, staand op elegante fraai bewerkte pootjes 835/000, 20,5xø38cm., ca. 628gr. Cond.: U
Fraai Hollands zilveren visbestek, model Haags Lofje. 835/000. Zes persoons in cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: Y 1958 Totaal ca. 496 gr.
Antieke theepot, Hollands zilver 835/000, met op de tuit, het handvat en de deksel florale versiering. Staand op 4 floraal bewerkte pootjes. MT: Gilles Grevink, Amsterdam jl: X 1857 21x12x18 cm. Cond....
Kristallen cakeschaal voorzien van ruitslijpsel met ster op de bodem, en met zilveren beugel met parelrand835/000 ø26x18cm jl:F 1940
Mooi parfumflesje met strak geslepen kristallen flacon en een GG 585/000 dopje met fraaie gravures. Voorzien van stopje. Grootte 3.5x9 cm Cond.:U