Zilveren clown, 925/000, op eenwieler met paraplu en hondje. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 105 gr.
Zilveren clown, 925/000, een handstand maken op de trommel. versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte11 cm. ca. 93 gr.
Zilveren clown, 925/000, op eenwieler met paraplu en varken. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 14.5 cm. ca. 99 gr.
Uniek zakhorloge met emaille en parels. Zakhorloge, verguld met emaille voorstellingen op voor- en achterzijde versierd met parels. Met op de binnenplaat een erotische afbeelding uit emaille, Goedlope...
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Kristallen parfumflacon en kannetje met zilveren dop. Een kristallen kannetje met olijfslijpsel op een geslepen voetje met zilveren klepdekseltje, Hollands 835/000, 5x8 cm. En een kristallen parfumfla...
Bijzondere sigarenkoker van schildpad, versierd met zilveren applicaties, antiek 14x9x2cm
Kristallen parfumflacon met in de lengte richting geslepen banden, om en om, glad en ruitfacetten. Ovaal langwerpig model met fraai bewerkte gouden, 585/000, dop. 9x2 cm. Cond.:G
Drie delig zilveren taartcouvert bestaande uit een taartschep, taartvork en een taartmes. 800/000. Voorzien van gravures en op de heften een opliggende bewerking. Lengte 27 cm. Voorzien van beschermla...
Kristallen inktstel met thermometer, 2 inktflacons en een zilveren kroomtjespen op een stenen houder. Strak inktstel met op de inktflacons zilveren dopjes, 835/000 versierd met parelrand, Hollands kle...
Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G
Twee aparte 2-delige plated 3-lichts kaarskandelaren. Te gebruiken als 3-lichts en ook afbouwbaar tot 1-lichts. 48x45x15cm. Cond.: G
Sierlijke vierkante zilveren kaarskandelaar 835/000 Duits, 8x8x5cm( voorzien van zaponlak)
Schaar met zilveren grepen en jasseronketting met zilveren hartvormige draaghaak, in Empire bewerkte grepen met gravure: AJ 1810, hanglengte 60cm
Twaalf zilveren sorbetlepels met fruitdecor aan het einde van de steel,o.a. kersen, druiven, peer, aardbeien en ananas,, 835/000, L.18cm., ca. 214 gr.
Zilveren houder, 835/000, vierkant model met florale bewerking. 5.5x5.5x7.5 cm. ca.85.45 gr.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, floraal ajour gezaagd, voorzien van parelrand. 21x15x9cm., Ca. 198 gr.
Zilveren pepermuntdoosje 835/000 rond model met ribbewerking en schild aan de voorzijde ø4,5cm MT: Jean Pieere Massee, Amsterdam JL: P:1824 Cond:G ca 19gr
Zeer fraaie uitklapbare bril, zilver 835/000, Art Deco, versierd met markesiet. Bevestigd aan een zilveren, 835/000, jasseron ketting, ø 3.1 mm Lengte 60 cm.
Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...
Antieke lepel zilver verguld 835/000 met bewerkte steel met religieuze afbeelding. Mt. Petrus Rienstra, Sneek Jl. Q: 1825 19x5cm ca 53gr
Mahoniekist met fraai zilveren bestek 950/000 Frans, bestaande uit opdienlepels en een opdienvork, twee lepels met ajourgezaagde bak, bardistijlen heft mt: Philipe Berthier, doos iets beschadigd 22x15...
Plated serviesje met glazen tablet, opengewerkte omranding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 34x17x26cm
Verguld groot zakhorloge met wekkerfunctie. Zwitsers horloge, ø 54 mm, AMC. Binnnenzijde gemerkt Cecar Renfer Abrecht Swiss. (Brevet 227383) Werkend