26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Zilveren clown op fiets 146
Zilveren clown op fiets
Startprijs 150 EUR
Zilveren clown met trommel 147
Zilveren clown met trommel
Startprijs 130 EUR
Zilveren clown met varken op fiets 148
Zilveren clown met varken op fiets
Startprijs 150 EUR
Zakhorloge 149
Zakhorloge
Startprijs 120 EUR
Stel sierkurken 149
Stel sierkurken

80 EUR

Parfumflacon en kan met zilveren dop 150
Parfumflacon en kan met zilveren dop

60 EUR

Schilpad sigarenkoker, zilver 165
Schilpad sigarenkoker, zilver

100 EUR

Parfumflacon met gouden dop 166
Parfumflacon met gouden dop

80 EUR

3-Delig zilveren taart bestek 167
3-Delig zilveren taart bestek
Startprijs 60 EUR
Kristallen inktstel met  zilveren doppen 168
Kristallen inktstel met zilveren doppen
Startprijs 130 EUR
Zilveren bonbonnière 169
Zilveren bonbonnière
Startprijs 120 EUR
2 Plated kandelaren 170
2 Plated kandelaren

160 EUR

Zilveren kaarskandelaar 171
Zilveren kaarskandelaar

40 EUR

Schaar met jasseronketting 172
Schaar met jasseronketting

190 EUR

12 Zilveren sorbetlepels 173
12 Zilveren sorbetlepels

130 EUR

Zilveren houder 174
Zilveren houder

60 EUR

Zilveren mandje 175
Zilveren mandje
Startprijs 100 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 190
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 130 EUR
Bril met koker zilver 191
Bril met koker zilver

35 EUR

4 Delen zilver 192
4 Delen zilver
Startprijs 100 EUR
Antieke vergulde lepel 193
Antieke vergulde lepel
Startprijs 75 EUR
Zilveren bestek in mahonie kist 194
Zilveren bestek in mahonie kist
Startprijs 200 EUR
Plated serviesje op dienblad 195
Plated serviesje op dienblad

40 EUR

Zwitsers zakhorloge met wekkerfunctie 196
Zwitsers zakhorloge met wekkerfunctie
Startprijs 100 EUR