Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee sierkurken 323
Twee sierkurken
Startprijs 20 EUR
Zilveren trancheercouvert 574
Zilveren trancheercouvert
Startprijs 20 EUR
Zeven delen zilver 623
Zeven delen zilver
Startprijs 20 EUR
Thee ei en suikerschep 735
Thee ei en suikerschep
Startprijs 20 EUR
Antieke zilveren klontjestang 746
Antieke zilveren klontjestang
Startprijs 20 EUR
Zilveren roomlepel 771
Zilveren roomlepel
Startprijs 20 EUR
Filigrain tablet 546
Filigrain tablet
Startprijs 25 EUR
Zeven zilveren lepels 568
Zeven zilveren lepels
Startprijs 25 EUR
Zilveren cakevork 773
Zilveren cakevork
Startprijs 25 EUR
Zilveren klontjestang 784
Zilveren klontjestang
Startprijs 25 EUR
Briefopener met zilveren heft 785
Briefopener met zilveren heft
Startprijs 25 EUR
Antiek Russisch wodkadrinkbeter 786
Antiek Russisch wodkadrinkbeter
Startprijs 25 EUR
Zilveren botermes 793
Zilveren botermes
Startprijs 25 EUR
Zilveren miniatuur, schoorsteenveger 814
Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR
Zilveren koker 320
Zilveren koker
Startprijs 30 EUR
Zilveren vork en cakeprikker 394
Zilveren vork en cakeprikker
Startprijs 30 EUR
Zilveren lepel 446
Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR
Sigarenknipper met zilver 500
Sigarenknipper met zilver
Startprijs 30 EUR
Zilveren taartschep 647
Zilveren taartschep
Startprijs 30 EUR
Antieke zilveren vleesvorkjes 740
Antieke zilveren vleesvorkjes
Startprijs 30 EUR
Zilveren roomlepel 764
Zilveren roomlepel
Startprijs 30 EUR
Zilveren theeschep en suikerschep 766
Zilveren theeschep en suikerschep
Startprijs 30 EUR
Zes vergulde zuurvorkjes 772
Zes vergulde zuurvorkjes
Startprijs 30 EUR
Imra haaknaalden garnituur 787
Imra haaknaalden garnituur
Startprijs 30 EUR