Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm
Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M
Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G
Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G
Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...
Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 42cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 33cm. Cond.: G
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm
Grote 19e eeuwse Oosterse metalen olifant met vrouwelijke ruiter, heeft een gewaad met cloissone techniek aan, in goede originele staat 53x48x19cm
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G
Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm
Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm
Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R
Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 49x38x20cm Cond:G
Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm
Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 58x37x23cm
Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G
Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G
Bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een zittende Keniaanse vrouw met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet 29x30x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm
Bronzen Faun met blaasinstrument ca. 1930, gesigneerd Kat (met gietstempel). In goede originele staat 46cm.
Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G
Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G
Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G
Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G
Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G
Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R
Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuws, jongeman met koren te paard, in goede staat 30x21x14cm
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse gesluierde vrouwen met hoofdlast, kruik etc., 3-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 4...
Groot bronzen beeld (nr. 5 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 gesluierde Keniaanse vrouwen met vogel, hoofdlast, etc., 4-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: ...
Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G
Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G
Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.
Groot Art Deco beeld, voorstellende een bronstig Edelhert van compositie metaal, op natuurstenen sokkel(breuk) omstreeks 1920, 27x50x24cm Cond:R
Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G
Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.