Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm
Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M
Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G
Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G
Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...
Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 42cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 33cm. Cond.: G
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm
Grote 19e eeuwse Oosterse metalen olifant met vrouwelijke ruiter, heeft een gewaad met cloissone techniek aan, in goede originele staat 53x48x19cm
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G
Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm
Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm
Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R
Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 49x38x20cm Cond:G
Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm
Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 58x37x23cm
Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G
Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G
Bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een zittende Keniaanse vrouw met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet 29x30x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm
Bronzen Faun met blaasinstrument ca. 1930, gesigneerd Kat (met gietstempel). In goede originele staat 46cm.
Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G
Grote antieke 3 delige bronzen Chinese olifant met tempel in goede staat omstreeks 1900 64x42x15cm cond:G
Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G
Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G
Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G
Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R
Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuws, jongeman met koren te paard, in goede staat 30x21x14cm
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse gesluierde vrouwen met hoofdlast, kruik etc., 3-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 4...
Groot bronzen beeld (nr. 5 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 gesluierde Keniaanse vrouwen met vogel, hoofdlast, etc., 4-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: ...
Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G
Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G
Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.
Groot Art Deco beeld, voorstellende een bronstig Edelhert van compositie metaal, op natuurstenen sokkel(breuk) omstreeks 1920, 27x50x24cm Cond:R
Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G
Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.
Victor Seifert 1870 1953 Duitsland, bronzen buste van een vrouw in klederdracht op marmeren sokkel, 12cm Cond:G
Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R
Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G
Bronzen vernikkelde kakatoe op tak, 2e helft 20e eeuw 31cm. Cond.: G
Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G
Bronzen vergulde figuur 19e eeuws, gesigneerd J.du Bois Paris gemateerd op marmeren sokkel, in goede staat.
Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G
Twee antieke eikenhouten Bretonse houtgestoken figuren omstreeks 1880(lichte wormbeval in console) 30,5cm Cond:R/G
Bronzen schedel 21e eeuw op zwart marmeren sokkel, in goede staat 37x17x13cm Cond:G
Compositie metalen figuur gemonteerd op houten voet, voorstellend een man op boeg (god Zeus) ca. 1900, H.:49cm. Cond.: G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voostellende een naakte vrouw met duif in haar hand met marmeren sokkel.
Antiek compositiemetalen figuur omstreeks 1880, Romein op canape originele zwaard mist 31x33x18cm Cond:R/G
Moderne bronzen figuur van een naakte dame omstreeks 1970, ongesigneerd in goede staat 39cm
Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G
Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R
Oude houtgestoken heilig figuur, naar 18e eeuws voorbeeld (krimpnaad), H.: 40cm. Cond.: G
Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm
Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.
Antieke Chinese houtgesnede figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm
Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G
Grote bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zittende kat in Art Deco stijl op marmeren voet, gesigneer: Francois Ponpon, 45cm Cond:G
Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm
Bronzen figuur 21e eeuw Son of the Sun met monogram S.D met zwart marmeren sokkel, in goede staat 35x29x9,5cm
Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G
Zes oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 29-40cm.
Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 38-61cm.
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw in goede staat 42cm Cond:G
Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G
Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G
Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen figuur omstreeks 1920 gesigneerd P.Philippe, voorstellende een man met klompen, staande op een marmeren voet, in zeer goede staat 42cm
Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G
Drie oude metalen figuren 20e eeuw: 1x ijzeren clown met kind, 1x modern figuur van compositie metaal en 1x bronzen middeleeuwse man met kijker, 12-17cm. Cond.: G
Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm
Antiek bronzen plaquette op hout gematteerd, voorstellende een herdershond 26x32x5cm
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm
Twee oude Afrikaanse natuurstenen figuren 20e eeuw, 1drinkbeker met deksel en vrouwengezicht, 1 herenbuste 15-20cm
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm
Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G
Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.
Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G