J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Twee antieke bewerkte glazen karaffen met 6 glaasjes omstreeks 1900 in goede staat 9-34cm
Vier delen kristal 19e eeuw amandelgeslepen kaasstolp, gemberpot, deksel, coupe 14-18cm(chips) Cond:R
Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat
Kristallen bowlpot met olijfslijpsel op onderschotel met zilveren knop 835/000 ø schotel 18cm hoogte totaal 32 cm kleine chips
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G
Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm
Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G
Grote ring WG, 585/000, met rozet. Opengewerkte rozet bezet met kleine diamantjes. ø kop van de ring 18 mm. ø 54. ca. 5.3 gr.
Antieke Vallerysthal melkglazen dekseldoos in de vorm van een aarbei in goede staat 13,5x11x9 Cond:G
Grote moderne kunstenaars glazen vis, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd, 37cm Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Odeurflacon met zilveren dop en kraag, 835/000. Langwerpig vierkant geslepen kristallen flacon met grote ronde bewerkte dop en hals. Niëllo. 2x2,5x9cm. Voorzien van binnenstop. Cond.: G
Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm
Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R
Drie odeurflacons. Een grote ronde bewerkte kristallen flacon met zilveren dop en kraag met lijnbewerking, ø 5,5 x2,5x8cm, een klein vierkante flacon met opgelegde bewerking en dop met blauwe steen. 1...
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
J.H. v Asperen omstreeks 1950, reliëf op paneel, gemengde techniek op paneel 40x50cm Cond:G
Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...
Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...
Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R