Antieke rammelaar pop met porseleinen kop en harlekijn kleding omstreeks 1930 2 tanden vaste ogen heubach koppelsdorf 300 II 34cm Cond:G
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R
Groot kavel diverse munten en penningen waaronder: 1x 2,5G Koning Willem III 1874, 10x Zilveren 2,5G (1x 1959, 4x 1960, 2x1961, 1x 1962, 1x 1963 en 1x 1964), 1x Zilveren baar 50gr. (999/000), 1x zilve...
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm
Twee zilveren bonbonschaaltjes, Engels, 925/000. Ovaal model met florale bewerkingen en medaillons. Voorzien van een geschulpte bewerkte rand. De schaaltjes zijn vervaardigd uit geperst zilver. 13x10...
Lot met zilveren sieraden bestaande uit een armband met Zeeuwse knoppen, manchetknopen met Zeeuwse knoppen en een collier met hanger Art-Deco stijl. ca. 22,4 gr.
Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat
Flacon, plat model gemaakt uit zilver, 835/000. Platte ovale flacon, liggend model, van zilver versierd met florale gravures. Duits. Voorzien van schroefdop. 1x5,5x9cm. Cond.: G
Elegante ring GG 585/000 met briljant. Ring met in het midden een royale gladomzetting met daarin een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt., met 2 balkjes waaraan de band bevestigd is. ø 66 ca. 3,3 ...
Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm
Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G
Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G
Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R
Achtiende eeuws Duitse eikenhouten Barok kabinet met drie lades en twee grote getoogde deuren, 4 lades achter dueren in goede originele staat 198x168x48cm (slot mist)
Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Monogram WS 1872 Duitse school Wilhelm Schreuer, slacht bij waterloo sepia op papier 57x43cm Cond:G
Grote zilveren oorknoppen, 925/000, met zirconia. Grote ronde gladomzetting met daarin een grote zirconia, ø oorknop 12 mm. Eén steker afgebroken, los bijgevoegd.
Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat
Antieke Hollands zilveren theeduim en suikerschep, theeduim 835/000 Jaarletter I:1863 MT: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, suikerschep 835/000 Jaarletter Y: 1833 samen 17gr. Cond:G