Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren snuifdoosje hoofden
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm

Koperen waterreservoir + wasbak
Startprijs 50 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

2 Appelketels
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels ø18 en ø27 Cond;R/G

2 Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Bruno Bielerfeld
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 500 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

Barometer
Startprijs 35 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR

Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G

Ivoren Corpus aan kruis
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Startprijs 125 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Schilderij portret vrouw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

Kaart Zutphen
Resultaat: 45 EUR

Antieke stadsplattegrond van Zutphen, Grondtekening der stad Zutphen 17e/18e eeuws 22-19cm gravure op papier Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed, rood-blauw-oker etc in redelijk goede staat 237x157cm Cond:G

3 Delen diversen
Resultaat: 30 EUR

Drie keer divers oud antiek, parelmoer dekseldoos twee benen bewerkte dekseldoosjes China 3-13cm Cond:G

Grote pers
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368

2 Perzische tapijten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.

Bakelieten wandtelefoon
Resultaat: 45 EUR

Oude metalen met bakelieten wandtelefoon met draaischrijf en verchroomde bellen omstreeks 1940 Ericson Cond:G 37x22x11cm

Groene lamp
Startprijs 120 EUR

Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G