Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Marotte rammelaar 3059
Marotte rammelaar

Resultaat:

110 EUR

Barok schilderij 1055
Barok schilderij
Startprijs 100 EUR
Kavel zilveren munten 2725
Kavel zilveren munten
Startprijs 150 EUR
Aspergeschaal, Villeroy & Boch 6062
Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Startprijs 80 EUR
Twee zilveren bonbonschaaltjes 826
Twee zilveren bonbonschaaltjes
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kavel zilveren sieraden 402
Kavel zilveren sieraden

Resultaat:

30 EUR

Design salontafel, Artifort KBO Liang 4260
Design salontafel, Artifort KBO Liang
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Petroleumlamp 2138
Petroleumlamp

Resultaat:

85 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6440
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren flacon 412
Zilveren flacon

Resultaat:

60 EUR

Gouden ring met briljant 434
Gouden ring met briljant
Startprijs 125 EUR
Zilveren choker 860
Zilveren choker
Startprijs 45 EUR
Lampje met putties 2037
Lampje met putties
Startprijs 225 EUR
Schilderij Henriette Marcus 1136
Schilderij Henriette Marcus
Startprijs 500 EUR
Verkocht
ladencommode kersen 4200
ladencommode kersen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4171
Eiken kabinet

Resultaat:

325 EUR

Wandklok 3630
Wandklok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Regulateur 3634
Regulateur

Resultaat:

60 EUR

Schwarzwalder klok 3632
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder klok 3635
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Sepia, Waterloo "Napoleon" 1162
Sepia, Waterloo "Napoleon"

Resultaat:

120 EUR

Zilveren oorknoppen met zirconia 208
Zilveren oorknoppen met zirconia
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Hanglamp 2351
Hanglamp

Resultaat:

40 EUR

Zilveren theeschep + theeduim 714
Zilveren theeschep + theeduim
Startprijs 90 EUR