Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren medicijnlepel 870
Zilveren medicijnlepel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren theeduim 876
Zilveren theeduim

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee horloges 898
Twee horloges

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband met onyx en markesiet 917
Zilveren armband met onyx en markesiet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hanger en manchetknopen met groene steen 934
Hanger en manchetknopen met groene steen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Duitse landkaart, 18e eeuw 1118
Duitse landkaart, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij van Deursen, boten op zee 1426
Schilderij van Deursen, boten op zee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, cavalerie 1498
Onduidelijk gesigneerd, cavalerie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1880 1503
Ongesigneerd ca. 1880

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1880 1504
Ongesigneerd ca. 1880

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kurt Arnscheidt 1508
Kurt Arnscheidt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A. Kübler 1511
A. Kübler

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antropuz 1512
Antropuz

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bruno Bielerfeld 1516
Bruno Bielerfeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1517
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, ongesigneerd 1521
Schilderij, ongesigneerd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Grafiek, 18e eeuw 1524
3x Grafiek, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij J.Brink 1536
Schilderij J.Brink

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, J. van Oosten 1547
Schilderij, J. van Oosten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Houten kistjes 2085
2 Houten kistjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelmoer flacon 2087
Parelmoer flacon

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Tinnen koffiekannen 2109
4 Tinnen koffiekannen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing kroonluchter 2141
Messing kroonluchter

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen diversen 2174
3 Delen diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Antieke bronzen wandlampen 2182
2 Antieke bronzen wandlampen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Miniatuur ivoor en parelmoer 2226
Miniatuur ivoor en parelmoer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Bokalen met putti 2241
2 Bokalen met putti

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Appelketels 2255
2 Appelketels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Goudkleurige wandconsoles 2275
2 Goudkleurige wandconsoles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wortelnoten schilderspalet 2289
Wortelnoten schilderspalet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Klein kanon 2295
Klein kanon

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Messing figuur 2299
Messing figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote rekenliniaal 2358
Grote rekenliniaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Prikslee 2405
2x Prikslee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Cloisone vaas met vogels 2419
Cloisone vaas met vogels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Bronzen lampen 2422
2 Bronzen lampen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Historisme sierschotel 2424
Historisme sierschotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees figuur 2425
Chinees figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Carrera RC politie boot 3032
Carrera RC politie boot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel divers N spoor 3037
Kavel divers N spoor

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pop Stoffen lijf 3047
Pop Stoffen lijf

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Poppenwagen ca. 1900 3060
Poppenwagen ca. 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pendule Kienzle 3585
Pendule Kienzle

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Klokje, 2 gewichten 3622
Klokje, 2 gewichten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
BimBam klokje 3626
BimBam klokje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hindelopen beschilderde regulateur 3673
Hindelopen beschilderde regulateur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pianokrukje 4247
Pianokrukje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4506
Perzisch tapijt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch tapijtje 4526
Perzisch tapijtje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt 4534
Perzisch tapijt

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Bronzen figuren 5104
4 Bronzen figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers oud/antiek gekleurd glas 5528
Divers oud/antiek gekleurd glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kristallen Murano flesje 5550
Kristallen Murano flesje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Geelglazen flacon + vaas 5562
Geelglazen flacon + vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Delen kristal, 19e eeuw 5591
4 Delen kristal, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kristallen vaas, zilv. rand 5594
Kristallen vaas, zilv. rand

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers kristal 5597
Divers kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Diverse kristallen schalen 5598
Diverse kristallen schalen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Karaffen + 6 glaasjes 5601
2 Karaffen + 6 glaasjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Deens porseleinen figuren 6094
4 Deens porseleinen figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
8 Tegels 6138
8 Tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers Hollands keramiek 6179
Divers Hollands keramiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Japanse schaal 6261
Japanse schaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuws bord, China 6272
18e Eeuws bord, China

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke presenteerschaal 6282
Antieke presenteerschaal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Antieke kommen + kan 6283
3 Antieke kommen + kan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee maal Duits porselein 6297
Twee maal Duits porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kastkom 6303
Kastkom

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Porseleinen bordjes 6306
2 Porseleinen bordjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Delen Chinees porselein 6362
5 Delen Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot Delfts blauw bord 6398
Groot Delfts blauw bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bordje (chip) 6405
Chinees bordje (chip)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren gondel, miniatuur 469
Zilveren gondel, miniatuur

Resultaat:

27 EUR

Verkocht
Zilveren koker 385
Zilveren koker

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen zalfpotje, zilv. deksel 741
Kristallen zalfpotje, zilv. deksel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen zoutvaatje met zilver 745
Kristallen zoutvaatje met zilver

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Parelmoerhanger 757
Parelmoerhanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, schildpaddoosje 775
Zilveren miniatuur, schildpaddoosje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Collier van roze koralen 776
Collier van roze koralen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, kandelaar 786
Zilveren miniatuur, kandelaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren vingerhoed 795
Zilveren vingerhoed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren collier met barnsteen hanger 806
Zilveren collier met barnsteen hanger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee zilveren hangers 858
Twee zilveren hangers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren armband 897
Zilveren armband

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren theezeef met lekschoteltje 938
Zilveren theezeef met lekschoteltje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Mosterdpotje, zilveren montuur 939
Mosterdpotje, zilveren montuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, zeegezicht 1499
Ongesigneerd, zeegezicht

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, Hans Hunger 1500
Schilderij, Hans Hunger

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 1515
Ongesigneerd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1522
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
J.H.W Wittenberg 1532
J.H.W Wittenberg

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij W.J. van Beijnen 1535
Schilderij W.J. van Beijnen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij Frans Baayens, boek lezende man 1537
Schilderij Frans Baayens, boek lezende man

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
C. Akens, boerderij in bos 1550
C. Akens, boerderij in bos

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ets Poppe de maris 1556
Ets Poppe de maris

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil schaaltje 2061
Bronzen Jugendstil schaaltje

Resultaat:

25 EUR