Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. 3 Rijig bloedkoralen collier met fijne ronde kralen, ø 3-4 mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand voorzien van een bloedkoraal met getors...
Gouden ring, 585/000, met briljant. Gouden solitairring met oplopende bovenkant bezet met een briljant, 0,22 crt SI/W ca 4,2 gr. Nieuw
Zilveren tabaksdoos, Hollands, 835/000. Fraaie langwerpige tabaksdoos met ovaal medaillon in het midden en uitlopende lijngravure. de zijkanten zijn voorzien van doorlopende horizontale lijnen. Het do...
Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G
Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, drie gezichten op wandplank, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G
Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm
Designlamp 70er jaren Herman Sneyders model Bolide, in zeer goede originele staat 21x50øcm Cond:G
Duitse Kienzle eikenhouten balkon vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit met verguld met bronzen beslag 1 million nr 199596 48cm Cond:G
Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G
Grote Junghans tafelklok mat maanstand, wortelnoten 1e helft 20e eeuw met vergulde bronzen ornamenturen 8 daags met halfuurslag in goede staat 45cm.
Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...
Uitneembare Hollandse Biedermeier mahoniehouten meidenkast met schappen en lades, in goede originele staat 181x121x46cm
Negentiende eeuwse drie deurs eikenhouten broodspinde met ijzeren nagels, naar 17e eeuws voorbeeld, hout gepind en in goede staat 135x156x48cm Cond:G
Zes palissander fineer Art Deco stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met goede stoffering(lakschade) 100x46x44cm Cond:R/G
Mooi fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor en mooie diepe kleuren 110x150cm Cond:G
Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G
Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R
Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm
Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...
Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G
Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...
Fraai geslepen kristallen mosterdpot en strooibus met dubbele kraagranden beiden op 835/000 zilveren gecontourneerde voet, monturen en knopdeksels met graveringen Mt H.S de Leeuw 'sHertogenbosch Jl S;...
Antieke Hollands zilveren tafelbel met messing binnenbel, rondom gegraveerd en dolfijnfiguur als handgreep, 835/000. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.: S 1877, 13xø9cm., Cond.:U
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G
Bijzondere zilveren sigarenbeker met aansteker op een palissander voetstuk, Holland 835/000. Kelkvormige sigarenbeker met standaard met aansteker in de vorm van een lantaarn, los hangend. De beker en ...
Zilveren dienblad, Hollands 835/000. Ovaal zilveren dienblad met opliggend floraal en krul decor op de rand. Middenin voorzien van gravure: In warme vriendschap ........ MT. Zaanlandse zilversmederij...
Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm
Twee thorapointers met edelstenen. Een thorapointer met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapo...
Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm
Oude Boulle klok 2e helft 20e eeuw met F.H.S mechanisch uurwerk en bronzen monturen, in zeer goede staat 47x30x13 cm
Oude Engelse schaarklok met marmeren basis en snack 20e eeuw, moet worden afgesteld 54cm Cond:G
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm
Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat
Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G
Oude Oosterse Kelim loper, met verschillende kleuren in goede staat 107x330cm Cond:G
Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G
Grote kunstenaars glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw in goede staat ongesigneerd 34x45x16cm Cond:G
Chinees porseleinen Kang Xy bord 17e -18e eeuws met floraal en paradijsvogel decor, coulissen en geschulpte omranding(oude haarlijn) 26,7ø Cond:R
Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G
Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Zilveren theeservies 925/000 Hollands bestaande uit theekan, melkkan, met houten handvat en een theezeef en lekschaaltje 835/000 MT: van Kemper en begeer, Voorschoten Jl: I 1968 18x22cm 13x4,5cm
Unieke slangen armband van haar met gouden, 585/000, slangenkop en staart. Een ronde klemarmband gemaakt uit haar, voorstellend een slang met kop en staart uit goud met granaat. In originele doos. ø 5...
Gesigneerd Moholy Nagy 48/175, moderne abstracte figuratieve voorstelling, lithografie op papier 39x29cm
Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G
Oude antieke messing scheepslog 1e helft 20e eeuw Noord Amerika in houten kist Nautical miles Fischer-Pierce en co mc Boston massachussets in goede staat 17x53x18cm
Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...
Antieke Franse eikenhouten gestoken buffetkast met glas in lood vensters, leeuwenkoppen en figuren, omstreeks 1880 Neo Renaissance 252x130x53cm Cond:G
Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G
Negentiende eeuws beschilderd wandrek met diverse kop en schotels Petrus Regout Maastricht chip mogelijk 65x94x9cm Cond:G
Twee grote zeldzame Chinees porseleinen octagonale borden met landschapsdecor(oude haarlijn en randglazuurschades 33,8x33,8cm Cond:R
Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G
Bloedkoralen collier met gouden, 585/000 sluiting
Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...
Antiek jachtbestek omstreeks 1900 met hoornen heften gemerkt Hugo Lindner Solingen in originele cassette 12 delig(messen en vorken) in goede staat 27x36x6cm Cond:G
Grote 19e eeuwse halspiegel verzilverd met kroon, en console 37x109x28 beschadigingen 201x96cm Cond:R
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52cm. Cond:G
Twee antieke Chinese porseleinen vazen omstreeks 1900 met bloesemtak decor 25,4cm Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G
Perzische zilveren spiegel. Een spiegel versierd met een uitgewerkte zilveren belijsting aan de voor en achterzijde. Voorzien van en afbeeldingen van verschillende mensfiguren versierd met randen met ...
Grote oorknoppen GG 585/000, . Fraaie ronde opengewerkte oorknoppen, gematteerd en glimmend met in het midden 3 witte stenen. ø 16 mm. ca. 4.3 gr.
Een lot met acht gouden ringen bestaande uit een bicolour trouwring, 585/000, drie fijne ringen met kleurstenen, twee fijne ringen met diamant en twee ringen met similie. Totaal ca 17 gr.
Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...
Dubbele en enkele odeurflacon van rood Boheems glas met zilveren doppen, 835/000. Cylindervormige dubbele flacon met 8 geslepen horizontale vlakken met bewerkte kragen en doppen. ø 3 cm 13 cm,( Voorzi...
Art Deco gouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met rechte bovenkant voorzien van een witgouden blok met in het midden een parel, ø 3,5 mm, en aan beide kanten bezet met briljanten, totaal c...
Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 dop en kraag. Geslepen kogelvormige flacon met rijkelijk bewerkte GG 585/000 dop en ajour bewerkte kraag. Voorzien van gouden binnenstop. ø 4,2x6,5 cm Cond.:...
Zilveren pijpcomfoor, Holland, 835/000. Kelkvormige comfoor, met geschulpte randen voorzien van koperen binnenbak. De zilveren voet van het comfoor is geplaatst op een houten onderplaat met pootjes. 1...
Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G
Russisch ikoon in klassiek Russische stijl Serafim van Sarov. op garden achtergrond, leeftijd onbekend ca 1900
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G
Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G
Zeldzame antieke houtgesneden Oosterse stopfles 18-19e eeuws met Oosterse en Europese figuren in soldaten tenue's 12x3,5cm Cond:G
Antiek geweer 1e helft 19e eeuw gesigneerd R.P Allinger London in goede originele staat 121cm Cond:G
Twee oude metalen lampen 50er jaren, een zwarte spoorweglamp AKA Electric, een bureaulamp onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 41x49cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Neo-gotische vergulde bronzen kaarskandelaar in goede staat 65cm
Antieke Chinese ivoren figuur, geluksbol, 4 bollen in een op piedestal van ivoor, omstreeks 1900 met drakendecor in goede staat 26cm
Artitec DE 2 Nr. 165 (H0), geel met reclamebanen (Oost-NL), Loksound V4.0 DC. In originele verpakking en in goede staat.
Negentiende eeuwse notenhouten Louis Phillippe bank met florale kroon omstreeks 1870 en rode velours stoffering 114x170x75cm in goede staat
Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm
Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm
Antieke mahoniehouten klaptafel omstreeks 1890 met 5 lades en uitklapbare spiegels, facetgeslepen, in goede staat 161x102x55cm
Chinese lakwerk secretaire(Engelse stijl) stijlmeubel 2e helt 20e eeuw, 10 lades in bovenstuk en 1 deur, goudkleurige chinoisserie decors op lades en schrijfklep 203x90x47cm Cond:G
Antieke Duitse hoekconsole eikenhout met bronzen cherubijnkop en wapenschild omstreeks 1880 in goede staat 34x36x30cm
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G
Twee delen antiek Chinees familie Rose porselein 18e-19e eeuw, trekpotje met rondom figurendecor, kommetje met figurendecor 4,2-12,9cm Cond:G