Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Rij bloedkoraal collier
Resultaat: 250 EUR

Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. 3 Rijig bloedkoralen collier met fijne ronde kralen, ø 3-4 mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand voorzien van een bloedkoraal met getors...

Gouden ring Grosse
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljant. Gouden solitairring met oplopende bovenkant bezet met een briljant, 0,22 crt SI/W ca 4,2 gr. Nieuw

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren tabaksdoos, Hollands, 835/000. Fraaie langwerpige tabaksdoos met ovaal medaillon in het midden en uitlopende lijngravure. de zijkanten zijn voorzien van doorlopende horizontale lijnen. Het do...

Pendant, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, drie gezichten op wandplank, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, monogram L.A. 1853
Resultaat: 250 EUR

Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G

H. Daniëls, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G

Schoenpoets kist
Resultaat: 250 EUR

Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm

Designlamp Herman Sneijders
Resultaat: 250 EUR

Designlamp 70er jaren Herman Sneyders model Bolide, in zeer goede originele staat 21x50øcm Cond:G

Hangklok, met messing gedecoreerd
Resultaat: 250 EUR

Duitse Kienzle eikenhouten balkon vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit met verguld met bronzen beslag 1 million nr 199596 48cm Cond:G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek drie delig Frans klokkenstel met vazen omstreeks 1870 compositiemetaal en marmer vrouwenfiguur met lyra 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 42-48cm Cond;G

Grote tafelklok met maanstand
Resultaat: 250 EUR

Grote Junghans tafelklok mat maanstand, wortelnoten 1e helft 20e eeuw met vergulde bronzen ornamenturen 8 daags met halfuurslag in goede staat 45cm.

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...

Mahonie meidenkast, Louis Philip
Resultaat: 250 EUR

Uitneembare Hollandse Biedermeier mahoniehouten meidenkast met schappen en lades, in goede originele staat 181x121x46cm

Eikenhouten broodkast/melkkast
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse drie deurs eikenhouten broodspinde met ijzeren nagels, naar 17e eeuws voorbeeld, hout gepind en in goede staat 135x156x48cm Cond:G

6 Stoelen in Art Deco stijl
Resultaat: 250 EUR

Zes palissander fineer Art Deco stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met goede stoffering(lakschade) 100x46x44cm Cond:R/G

Perzisch kleed 110x150cm.
Resultaat: 250 EUR

Mooi fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor en mooie diepe kleuren 110x150cm Cond:G

7 Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 250 EUR

Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R

Chinese klapmuts met zilveren hengsel
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen klapmuts kom 17-18e eeuw met zilveren beugel, landschap, figuren en coulissen decor 5,3x14,2ø cm Cond:R/G

Blauwe Japanse schaal, 10 hoekig
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm

Imari set
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...

5 Delen jade
Resultaat: 250 EUR

Vijf delen antiek Chinees Jade o.a. zeepjes en ringen 3-8cm Cond:G

Divers antiek serviesgoed
Resultaat: 250 EUR

Divers antiek serviesgoed kop en schotels met roofvogel of papagaai decor omstreeks 1880 craquele en minimale chip 4 kop en schotels Kutani porselein 5x9,8ø Cond:R/G

Lantaarnklok
Resultaat: 245 EUR

Achtiende eeuwse bronzen uurwerk anno 1740 8 daags met halfuurslag, twee hamers op bel en wekkerfunctie 1 wijzer twee gewichten, niet roigineel gesigneerd Woumn Themsche, functies niet getest 37x27x21...

Kristallen mosterdpot en strooibus met zilver
Resultaat: 240 EUR

Fraai geslepen kristallen mosterdpot en strooibus met dubbele kraagranden beiden op 835/000 zilveren gecontourneerde voet, monturen en knopdeksels met graveringen Mt H.S de Leeuw 'sHertogenbosch Jl S;...

Zilveren tafelbel, dolfijn
Resultaat: 240 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met messing binnenbel, rondom gegraveerd en dolfijnfiguur als handgreep, 835/000. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.: S 1877, 13xø9cm., Cond.:U

Commode
Resultaat: 240 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke amfora vazen 19e eeuw met figuren en putti decor en gouddecor18e eeuwse stijl 21x12x9ø Cond:G

Zilveren sigarenbeker + aansteker
Resultaat: 230 EUR

Bijzondere zilveren sigarenbeker met aansteker op een palissander voetstuk, Holland 835/000. Kelkvormige sigarenbeker met standaard met aansteker in de vorm van een lantaarn, los hangend. De beker en ...

Zilveren dienblad
Resultaat: 230 EUR

Zilveren dienblad, Hollands 835/000. Ovaal zilveren dienblad met opliggend floraal en krul decor op de rand. Middenin voorzien van gravure: In warme vriendschap ........ MT. Zaanlandse zilversmederij...

Bronzen kalkoen, Art Deco
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm

2 Thorapointers met edelstenen
Resultaat: 225 EUR

Twee thorapointers met edelstenen. Een thorapointer met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapo...

Ongesigneerd schilderij, ca. 1800
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R

Ivoren Corpus aan kruis
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm

Boulle klok
Resultaat: 225 EUR

Oude Boulle klok 2e helft 20e eeuw met F.H.S mechanisch uurwerk en bronzen monturen, in zeer goede staat 47x30x13 cm

Schaarklok
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse schaarklok met marmeren basis en snack 20e eeuw, moet worden afgesteld 54cm Cond:G

Eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten kist met gestoken front in goede staat 71x61x135cm

Louis Seize tafeltje
Resultaat: 225 EUR

Empire stijl 19e eeuws tafeltje met afneembaar blad in diverse houtsoorten belijmd met bandintarsia en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd 52x32x32cm. In uitstekende staat

Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G

Handgeknoopte Kelim
Resultaat: 225 EUR

Oude Oosterse Kelim loper, met verschillende kleuren in goede staat 107x330cm Cond:G

Bronzen olifant met tijger
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G

Glazen vis op standaard
Resultaat: 225 EUR

Grote kunstenaars glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw in goede staat ongesigneerd 34x45x16cm Cond:G

Kang Xi bord
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord 17e -18e eeuws met floraal en paradijsvogel decor, coulissen en geschulpte omranding(oude haarlijn) 26,7ø Cond:R

Chinese vaas met draken
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke Chinese keramieken kruik met drakendecor 19e eeuw of ouder 21cm Cond:G

Chinese kom, figuur met paard
Resultaat: 225 EUR

Zeer vroege Chinees porseleinen kom (16e-17e eeuws) met ruiter te paard decor, randschade en haarscheur 6,5x15,5cm Cond:R

2 Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 225 EUR

Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G

Zilveren theeservies
Resultaat: 220 EUR

Zilveren theeservies 925/000 Hollands bestaande uit theekan, melkkan, met houten handvat en een theezeef en lekschaaltje 835/000 MT: van Kemper en begeer, Voorschoten Jl: I 1968 18x22cm 13x4,5cm

Slangenarmband met goud
Resultaat: 220 EUR

Unieke slangen armband van haar met gouden, 585/000, slangenkop en staart. Een ronde klemarmband gemaakt uit haar, voorstellend een slang met kop en staart uit goud met granaat. In originele doos. ø 5...

Schilderij modern
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Moholy Nagy 48/175, moderne abstracte figuratieve voorstelling, lithografie op papier 39x29cm

Schilderij, koeien in landschap
Resultaat: 220 EUR

Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G

Scheepslog
Resultaat: 220 EUR

Oude antieke messing scheepslog 1e helft 20e eeuw Noord Amerika in houten kist Nautical miles Fischer-Pierce en co mc Boston massachussets in goede staat 17x53x18cm

Pendule met paard
Resultaat: 220 EUR

Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G

Antiek klokkenstel
Resultaat: 220 EUR

Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, brons met porselein, Louis Seize stijl, porseleinen wijzerplaat met putti, gesigneerd: M.du Negre 19 Bd St Denis, origineel 8 daags uurwerk A.D Mongin 34-38cm ...

Eiken buffetkast met glas-in-lood
Resultaat: 220 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken buffetkast met glas in lood vensters, leeuwenkoppen en figuren, omstreeks 1880 Neo Renaissance 252x130x53cm Cond:G

Bronzen beeld, vechtende olifanten
Resultaat: 220 EUR

Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm

3 Imari borden
Resultaat: 220 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G

Rekje + kop/schotels
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuws beschilderd wandrek met diverse kop en schotels Petrus Regout Maastricht chip mogelijk 65x94x9cm Cond:G

2 Grote Chinese borden
Resultaat: 220 EUR

Twee grote zeldzame Chinees porseleinen octagonale borden met landschapsdecor(oude haarlijn en randglazuurschades 33,8x33,8cm Cond:R

5 Familie Roze borden
Resultaat: 220 EUR

Vijf 18e eeuwse Familie roze borden met floraal en bloemvaas decor, twee borden gescheurd, twee goed, minimale chip 23ø cm Cond:R/G

Bloedkoraal collier, gouden slot
Resultaat: 210 EUR

Bloedkoralen collier met gouden, 585/000 sluiting

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 210 EUR

Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...

12 Jachtcouverts in cassette
Resultaat: 210 EUR

Antiek jachtbestek omstreeks 1900 met hoornen heften gemerkt Hugo Lindner Solingen in originele cassette 12 delig(messen en vorken) in goede staat 27x36x6cm Cond:G

Grote spiegel+console
Resultaat: 210 EUR

Grote 19e eeuwse halspiegel verzilverd met kroon, en console 37x109x28 beschadigingen 201x96cm Cond:R

Bonheur
Resultaat: 210 EUR

Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52cm. Cond:G

2 Chinese vazen
Resultaat: 210 EUR

Twee antieke Chinese porseleinen vazen omstreeks 1900 met bloesemtak decor 25,4cm Cond:G

Grote handbeschilderde Chinese rijstschaal, 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen schaal met handbeschilderde landschaps en figuren decors, 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x23x6cm Cond:G

Zilveren Perzische spiegel
Resultaat: 200 EUR

Perzische zilveren spiegel. Een spiegel versierd met een uitgewerkte zilveren belijsting aan de voor en achterzijde. Voorzien van en afbeeldingen van verschillende mensfiguren versierd met randen met ...

Oorknoppen GG, witte steen
Resultaat: 200 EUR

Grote oorknoppen GG 585/000, . Fraaie ronde opengewerkte oorknoppen, gematteerd en glimmend met in het midden 3 witte stenen. ø 16 mm. ca. 4.3 gr.

8 Gouden ringen
Resultaat: 200 EUR

Een lot met acht gouden ringen bestaande uit een bicolour trouwring, 585/000, drie fijne ringen met kleurstenen, twee fijne ringen met diamant en twee ringen met similie. Totaal ca 17 gr.

Gouden oorstekers met briljant
Resultaat: 200 EUR

Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...

Dubbele en enkele odeurflacon met zilveren doppen
Resultaat: 200 EUR

Dubbele en enkele odeurflacon van rood Boheems glas met zilveren doppen, 835/000. Cylindervormige dubbele flacon met 8 geslepen horizontale vlakken met bewerkte kragen en doppen. ø 3 cm 13 cm,( Voorzi...

Art Deco Gouden ring met diamant en parel
Resultaat: 200 EUR

Art Deco gouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met rechte bovenkant voorzien van een witgouden blok met in het midden een parel, ø 3,5 mm, en aan beide kanten bezet met briljanten, totaal c...

Kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag
Resultaat: 200 EUR

Kristallen odeurflacon met gouden 585/000 dop en kraag. Geslepen kogelvormige flacon met rijkelijk bewerkte GG 585/000 dop en ajour bewerkte kraag. Voorzien van gouden binnenstop. ø 4,2x6,5 cm Cond.:...

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 200 EUR

Zilveren pijpcomfoor, Holland, 835/000. Kelkvormige comfoor, met geschulpte randen voorzien van koperen binnenbak. De zilveren voet van het comfoor is geplaatst op een houten onderplaat met pootjes. 1...

Geo Poggenbeek
Resultaat: 200 EUR

Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Ludwig Munthe
Resultaat: 200 EUR

Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G

Antiek ikoon, St. Nicolas
Resultaat: 200 EUR

Russisch ikoon in klassiek Russische stijl Serafim van Sarov. op garden achtergrond, leeftijd onbekend ca 1900

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G

Kenotometer
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G

Hoornen deel met figuren
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame antieke houtgesneden Oosterse stopfles 18-19e eeuws met Oosterse en Europese figuren in soldaten tenue's 12x3,5cm Cond:G

Geweer
Resultaat: 200 EUR

Antiek geweer 1e helft 19e eeuw gesigneerd R.P Allinger London in goede originele staat 121cm Cond:G

2 Oude lampen ca, 1950
Resultaat: 200 EUR

Twee oude metalen lampen 50er jaren, een zwarte spoorweglamp AKA Electric, een bureaulamp onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 41x49cm Cond:G

2 Gothische kandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo-gotische vergulde bronzen kaarskandelaar in goede staat 65cm

Chinees ivoren geluksbol op standaard
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese ivoren figuur, geluksbol, 4 bollen in een op piedestal van ivoor, omstreeks 1900 met drakendecor in goede staat 26cm

Artitec DE 2 Nr. 165, geel Oost-NL
Resultaat: 200 EUR

Artitec DE 2 Nr. 165 (H0), geel met reclamebanen (Oost-NL), Loksound V4.0 DC. In originele verpakking en in goede staat.

Biedermeier sofa
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten Louis Phillippe bank met florale kroon omstreeks 1870 en rode velours stoffering 114x170x75cm in goede staat

Halve maan tafeltje met jaloeziedeurtjes
Resultaat: 200 EUR

Antiek Hollands Louis Seize halve maantafel omstreeks 1800, notenhout met bandintarsia en jaloeziedeuren (lichte fineerschade) 86x83x41cm Cond:G

Empire buffet
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire buffet met volle zuilen en messing capitelen, met klapbuffet (krimpnaad blad, later lichte schade) Cond:R 80x100x45cm

Hollandse kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast, uitneembaar met massief eiken rugwand, lades druivenrankendecors en robbelijsten 2e helft 20e eeuw in goede staat 182x173x64cm

Mahonie kaptafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke mahoniehouten klaptafel omstreeks 1890 met 5 lades en uitklapbare spiegels, facetgeslepen, in goede staat 161x102x55cm

Chinees lakwerk secretaire
Resultaat: 200 EUR

Chinese lakwerk secretaire(Engelse stijl) stijlmeubel 2e helt 20e eeuw, 10 lades in bovenstuk en 1 deur, goudkleurige chinoisserie decors op lades en schrijfklep 203x90x47cm Cond:G

Hoekconsole met engelenhoofd
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse hoekconsole eikenhout met bronzen cherubijnkop en wapenschild omstreeks 1880 in goede staat 34x36x30cm

Mahonie secretaire
Resultaat: 200 EUR

Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M

Bronzen beeld
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G

Fam Rose trekpotje met kopje
Resultaat: 200 EUR

Twee delen antiek Chinees familie Rose porselein 18e-19e eeuw, trekpotje met rondom figurendecor, kommetje met figurendecor 4,2-12,9cm Cond:G