Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G
Vincenz Gorgon 1891-1961 Wenen, stadsgezicht met markt en figuren, gouache op papier 66x48cm Cond:G
Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws Kardinaal Diepenbrock, Melchior Freiherr von Diepenbrock 1798-1853, olieverf op linnen 59x72cm Cond:G
Hans Richard von Volkmann 1921, 1860-1927 Duitse school, landschap Karlsruhe Abend übers Waldtal, olieverf op linnen 86x67cm Cond:G
Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G
Ferenz Gögös 1936-2011 Kert IV 1966 (verso) Fl. 175,- figuratief-abstracte compositie, acryl op linnen 45x60cm Cond:G
Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G
Russische School (Cyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
F Günther 1919 Duitse school, Fachwerkhuizen en eenden op de vijver, olieverf op linnen 57x40cm Cond:G
Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G
Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G
Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, bomschuiten en figuren op strand olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 besneeuwd landschap met beek, olieverf op linnen 55x45cm Cond:G
Cor Corsius (Hendrik Vader) 1928-1997, zeegezicht met zeilschepen olieverf op paneel 39x18cm Cond:G
Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Stavoren, door Joan Blaeu 1599-1673, handingekleurd, Stavoren D.D. Consolibus ET Senatoribus Urbis Stavriae, gravure op papier, redelijk goed 51,5x53cm
Jan Toorop, 1858-1928, jonge vrouwen in weverij(uitgegeven door Lankhout Den Haag) lithografie op papier 64-53cm Cond:G
Monogram B.J stilleven naar 17e eeuws voorbeeld olieverf op paneel 65x54 Cond:G
Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, spin op wand, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Suze Robertson 1856-1922 badende vrouwen, gemende techniek op papier 27x19cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G
Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G
Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, drie gezichten op wandplank, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R
Gesigneerd Moholy Nagy 48/175, moderne abstracte figuratieve voorstelling, lithografie op papier 39x29cm
Dirk Johannes van Haaren 1878-1953, melkende boer bij zijn koeien, olieverf op linnen 30x45cm Cond:G
Geo Poggenbeek 1853-1903 landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G
Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G
Russisch ikoon in klassiek Russische stijl Serafim van Sarov. op garden achtergrond, leeftijd onbekend ca 1900
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G
Willem Oppenoorth Amsterdam 1857-1905 Utrecht, landschap bij boerenhuis en bruggetje, olieverf op linnen 38x28cm Cond:G
Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Han Bruinenberg 1950-2015 2e helft 20e eeuw, landschap naar Corot, olieverf op linnen 91x63cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 handingekleurd, Foederatae Belgicae, gravure Tabula ets op papier 55x46cm Cond:R/G
Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G
Leon Senf Delft 1860-1940 Alkmaar, landschap met boerderij, olieverf op linnen 29x42cm Cond;G
Gesigneerd V. Reichelt '39 zittende naakte dame, olieverf op linnen 47x81cm Cond:G
F. Wens? 1847 19e eeuws interieur met figuren, olieverf op paneel 21x26cm Cond:G
Twee etsen Johan Barthold Jongkind 1819-1891 Sortie de la Maison, sunset in Port of Antwerpen 24x15 12x15cm in goede staat.
Wim van Norden Bussum 1917-Amsterdam 2015, schepen, vissers en bomschuiten op het strand, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G
Gijsbertus Craeyvanger 1886 1810-1895, marktplaats met vele figuren aquarel op papier 25x20cm Cond:G
Cornelus Johannes Snouyerbosch 1891-1975, Knotwilgen bij avondlicht, olieverf op paneel 80x120cm Cond:G
Ongesigneerd Spaanse school, modern, dame met masker, olieverf op linnen 54x61cm Cond:R/G
Jan den Hengst 1904-1982 koepelkerk Amsterdam aquarel op papier 45x30cm Cond:G
A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G
G. Majewicz 1897-1973 herenportret Franz Liszt op oudere leeftijd, olieverf op paneel 35x28 Cond:G
Antieke Chinese ingekleurde houtsnede Gucun gesigneerd, vliegende eenden 23x24cm Houtsnede op papier Cond:R
Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm
Gesigneerd H. Danmier heer en slapende man bij boom tekening op papier 28x21cm Cond:G
Arno Rink '71 Duitse school Fieber nach Burgakow Die weisse Kapelle (vochtvlekken) ets op papier Cond:R/G 49x31cm
Hermanus Adrianus Charles Bogman Den Haag 1890, stadsgezicht met waterpomp en figuren, olieverf op paneel 22x17cm Cond:G
Gerard Krol 1928 Enschede 1882-1950 stilleven met koper, appels en wijnkruik 47x45cm olieverf op paneel Cond:G
Monogram WS 1872 Duitse school Wilhelm Schreuer, slacht bij waterloo sepia op papier 57x43cm Cond:G
Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R
Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G
Han Bruinenberg 1980 Landschap naar C Corot olieverf op linnen 91x64cm Cond:G
L Cajetan 19e eeuw, vrouw bij bergachtig landschap en fruitschaal(gat in linnen) 67x52cm Cond:R
P Naijen of Naden vaas met rozen olieverf op linnen 37x28cm Cond:G
Jan Quisthout 1886-1953 Belgische school, landschap met dorp in de verte, olieverf op linnen 67x47cm Cond:G
Antieke landkaart Overijssel 17e eeuw, met vermelding van kastelen, dorpen kloosters buurten en schansen, ingekleurde ets op papier Cond:R/G 51x41cm
Carl Eduard Ahrends, Den Haag 1822-1898, Duits dorp bij gebergte, olieverf op paneel 21,5x16,5cm Cond:R
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Rik Jager 1995, Delft 1933 Tilet: Vestigingsstad, acryl op papier 70x80cm Cond:G
Elf antieke etsen 18e eeuws 20-16cm de hofstede Vechtvliet, 't huijs tot Renswoude, 't Huijs tot Rysenborg, 't huijs te Schalkwijk, t huijs den Engh, 't huijs te Rijnen-Borgh, 't huijs te Vleuten, 't...
Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Gerardus Petrus Langeweg, Oudemolen 1891-1970 Amsterdam, vrouw met vogel in kooi, gemengde techniek op papier 47x38cm Cond:G
H.E Roodenburg 1934 gezicht op Enkhuizen, ets op papier 50x37cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm
Monogram BD plasgezicht met boten en figuren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Naar koekoek omstreeks 1900 Hollands stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G
Lienart 1997 Franse school titel: Le Bistrot olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Twee 19e eeuwse miniaturen met voorstellingen van havengezichten en figuren. Geschilderd op linnen achterglas (1x glas gebroken) 5,5xø6cm. Cond.: R-G
H. Damstra omstreeks 1930 stadspoort olieverf op linnen 50x40cm Cond;G
Antieke Hollandse ingekleurde landkaart. mogelijk 17e eeuws of ouder, de stad Utrecht in den jare 690. 37x28cm ets op papier, Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G
Jan van Noort (joan) 1645, Ruïne met figuren, Sibylientempel van Tivoli, ets op papier (moet rand af) Cond:R/G
G.W Resch '53 Dijkbreuk Zeeland, olieverf op linnen 70x50cm Cond;G
Jan Korthals 1916-1972 Place de la Concorde Parijs 39x28cm aquarel op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Parijs stadsgezicht met vele figuren, bij schilderijen verkoop gesigneerd F.M Velberge, olieverf op paneel eind 20e eeuw 30x24cm Cond:G