27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Bronzen vijzel, 17e eeuw 2016
Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR
2 Figuurlijke wandconsoles 2015
2 Figuurlijke wandconsoles
Startprijs 350 EUR
Stel messing wandschotels 2346
Stel messing wandschotels
Startprijs 150 EUR
Perzisch bronsje met kattenpootje 2014
Perzisch bronsje met kattenpootje

290 EUR

Schildpad portemonnee 2374
Schildpad portemonnee
Startprijs 100 EUR
Perzisch bronzen schaal 2013
Perzisch bronzen schaal

270 EUR

Staande lamp met bloembak 2011
Staande lamp met bloembak
Startprijs 450 EUR
Schildpad etui, ingelegd 2370
Schildpad etui, ingelegd
Startprijs 150 EUR
Kenotometer 2010
Kenotometer

200 EUR

Theekistje, pompoenvorm 2009
Theekistje, pompoenvorm
Startprijs 750 EUR
Kroonluchter Historisme 2008
Kroonluchter Historisme

500 EUR

Kruithoorn 2007
Kruithoorn
Startprijs 450 EUR
2 Beelden, Moren 2006
2 Beelden, Moren

1.750 EUR

Carrousel paard ca. 1860 2005
Carrousel paard ca. 1860

425 EUR

2 Houten goudkleurige engelen 2004
2 Houten goudkleurige engelen
Startprijs 750 EUR
Apothekers reiskistje 2029
Apothekers reiskistje

1.200 EUR

Pendant, rococo schilderijen 2003
Pendant, rococo schilderijen

750 EUR

2 Empire kandelaars 2002
2 Empire kandelaars

150 EUR

Bronzen Chariot Rod Finial 2044
Bronzen Chariot Rod Finial
Startprijs 700 EUR
2 Houten beelden 2001
2 Houten beelden
Startprijs 650 EUR
2 Figuurlijke lampjes 2000
2 Figuurlijke lampjes

450 EUR

Bronzen ceremonie staf-standaard 2039
Bronzen ceremonie staf-standaard
Startprijs 800 EUR
Petroleumlamp 2138
Petroleumlamp

85 EUR

Lampje met putties 2037
Lampje met putties
Startprijs 225 EUR