Twee 19e eeuwse lepelrekken met tinnen lepels met originele polychromie en monogram op tinnen lepels 49x26x4cm Cond:G
Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm
Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G
Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G
Twee ijzeren staande lampen: 1x Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G en 1x Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G
Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G
Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm