Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Dupont aansteker 2409
Dupont aansteker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Heilig kruis 2410
Heilig kruis

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Diverse tinnen voorwerpen 2411
Diverse tinnen voorwerpen

Resultaat:

35 EUR

Doos, vierkant 2412
Doos, vierkant
Startprijs 80 EUR
Kerfsnede dekseldoos 2413
Kerfsnede dekseldoos
Startprijs 20 EUR
Bronzen olielamp vuller 2414
Bronzen olielamp vuller
Startprijs 125 EUR
Bronzen handvat, luristan 2415
Bronzen handvat, luristan
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Russisch reisikoon 2416
Russisch reisikoon

Resultaat:

45 EUR

Bronzen hanglamp 2417
Bronzen hanglamp
Startprijs 20 EUR
Gestoken paneel met figuren 2418
Gestoken paneel met figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Cloisone vaas met vogels 2419
Cloisone vaas met vogels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bontjas met stola 2420
Bontjas met stola

Resultaat:

40 EUR

Bontjas 2421
Bontjas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2 Bronzen lampen 2422
2 Bronzen lampen

Resultaat:

30 EUR

Bronzen lampenvoet 2423
Bronzen lampenvoet
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Historisme sierschotel 2424
Historisme sierschotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees figuur 2425
Chinees figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Cloisone vazen 2426
2 Cloisone vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese figuren 2427
2 Chinese figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke ivoren netsuke 2428
2x Antieke ivoren netsuke

Resultaat:

40 EUR

Ivoren Geisha 2429
Ivoren Geisha
Startprijs 550 EUR
Antiek ivoren pauwenschip 2430
Antiek ivoren pauwenschip
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ivoren schuifdoosje, China 2431
Ivoren schuifdoosje, China

Resultaat:

80 EUR

Ivoren beeldje 2432
Ivoren beeldje
Startprijs 70 EUR