Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Barokstijl armleunstoel met ballustervormige onderling verbonden poten, leeuwenkoppen en goede bekleding 113x65x66cm
Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat
Antiek oud Hollandse kleptafel omstreeks 1900 in Barokstijl 46x45x86cm Cond:G
Grote Hollandse antieke eikenhouten kapstok met spiegel en kledinghaken. met gestoken leeuwenkoppen en floraal snijwerk, in goede staat 80x140x18cm Cond:G
Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G
Drie oude eikenhouten tafels met 19e eeuws Hollandse tegels, floraal decor, blauw/zwart Cond:G 39x40x55 50x70x150 en 40x40x41cm
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R
Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G
Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm
Antieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer halve maantafel met bijpassende spiegel (tafel stukje lijst weg) verder in goede originele staat 81x81x39cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm
Oude Chinese houtgesneden hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw floraal decor in goede staat
Oude Chinese gelakte bijzettafel met lade en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x47x42 cm
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900, in goede staat 64x70x3cm
Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm
Antieke eikenhouten bijzettafel met twee lades en uitklapbaar blad omstreeks 1910 in goede staat 69x55x45cm
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ranken omstreeks 1880 in goede staat 96x31x13cm
Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe tafel met geschulpt blad omstreeks 1870 in goede staat 65x62x52cm