Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm
Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G
Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G
Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G
Notenhouten biedermeier Voltaire 19e eeuws met goede creme kleurige bekleding in goede staat 95x82x75cm
Hollandse Biedermeier penantkast omstreeks 1870, mahoniehout, versiering beschadigd verder in goede staat 100x126x54cm
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 krimpscheuren en lichte fineerschade 88x104x46cm Cond:R
Zeldzame mahoniehouten Empire stoel omstreeks 1830 uitklapbaar tot bidstoel met velours stoffering in goede staat 83x59x60cm
Mahoniehouten 2 laden Queen Anne stijl kastje, orgelgebogen met snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 64x65x45cm Cond:G
Antieke Duitse Louis Philippe pianokruk met petit point stoffering, in goede staat omstreeks 1870 53x32ø Cond:G
Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R
Antieke Engelse eikenhouten pathefoon omstreeks 1920 merk, academy London in goede staat 100x50x50cm
Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten hangvitrine met schappen in goede originele staat 64x83x21cm Cond:G
Oude kapstok Thonetstijl 1e helft 20e eeuw 200cm Cond:G (1 scheurtje)
Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G
Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G
Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G
Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.
Eikenhouten gestoken oud Hollands boekenkastje met 2 deuren 20e eeuw in goede staat 130x95x28cm
Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Barokstijl armleunstoel met ballustervormige onderling verbonden poten, leeuwenkoppen en goede bekleding 113x65x66cm
Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat
Antiek oud Hollandse kleptafel omstreeks 1900 in Barokstijl 46x45x86cm Cond:G
Grote Hollandse antieke eikenhouten kapstok met spiegel en kledinghaken. met gestoken leeuwenkoppen en floraal snijwerk, in goede staat 80x140x18cm Cond:G
Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G
Drie oude eikenhouten tafels met 19e eeuws Hollandse tegels, floraal decor, blauw/zwart Cond:G 39x40x55 50x70x150 en 40x40x41cm
Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm
Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R
Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G
Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm
Antieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer halve maantafel met bijpassende spiegel (tafel stukje lijst weg) verder in goede originele staat 81x81x39cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm
Oude Chinese houtgesneden hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw floraal decor in goede staat
Oude Chinese gelakte bijzettafel met lade en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x47x42 cm
Antieke eikenhouten gestoken spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900, in goede staat 64x70x3cm
Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm
Antieke eikenhouten bijzettafel met twee lades en uitklapbaar blad omstreeks 1910 in goede staat 69x55x45cm
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ranken omstreeks 1880 in goede staat 96x31x13cm
Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe tafel met geschulpt blad omstreeks 1870 in goede staat 65x62x52cm
Zeldzame mahoniehouten bidstoel omstreeks 1800 met smeedijzeren scharnieren en J.H.S, zitvlak opklapbaar, in goede originele staat 86x50x42cm Cond:G
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G
Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G