Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersen armleunstoel 50-er jaren
Resultaat: 90 EUR

Massief kersenhouten 50er jaren stoel met goede stoffering in zeer goede staat 73x61x51cm

Engels spiegelbuffet
Resultaat: 90 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Eikenhouten kapstok met snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken bordenrek in renaissance stijl in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Biedermeier armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse notenhouten Willem drie armleunstoel omstreeks 1870 in goede originele staat 81x57x61cm Cond:G

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand omstreeks 1920, 80x76x48cm Cond:G

Louis Philippe tafeltje, opklapbaar
Resultaat: 80 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe klaptafel(aan vier zijden opklapbaar) met getorste vierspantpoot en klauwpoten, in goede staat 50x76cm Cond:G

Biedermeier voltaire, beige bekleding
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten biedermeier Voltaire 19e eeuws met goede creme kleurige bekleding in goede staat 95x82x75cm

Hollandse penantkast
Resultaat: 80 EUR

Hollandse Biedermeier penantkast omstreeks 1870, mahoniehout, versiering beschadigd verder in goede staat 100x126x54cm

Hollands penantkastje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 krimpscheuren en lichte fineerschade 88x104x46cm Cond:R

Biedermeier bidstoel, opklapbaar
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame mahoniehouten Empire stoel omstreeks 1830 uitklapbaar tot bidstoel met velours stoffering in goede staat 83x59x60cm

Queen Anne kastje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten 2 laden Queen Anne stijl kastje, orgelgebogen met snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 64x65x45cm Cond:G

Pianokruk
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Louis Philippe pianokruk met petit point stoffering, in goede staat omstreeks 1870 53x32ø Cond:G

ladencommode kersen
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse kersenhout fineer 4 laden comode omstreeks 1860 krimpnaad in blad verder in goede originele staat 96x117x57cm Cond:R

Engelse pathefoon
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse eikenhouten pathefoon omstreeks 1920 merk, academy London in goede staat 100x50x50cm

Blauwe armfautteuille Habe
Resultaat: 70 EUR

Oude armleunstoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met goede blauwe velours stoffering 98x80x70cm Cond:G

Iepen wandkast
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten hangvitrine met schappen in goede originele staat 64x83x21cm Cond:G

Kapstok, Thonet stijl
Resultaat: 70 EUR

Oude kapstok Thonetstijl 1e helft 20e eeuw 200cm Cond:G (1 scheurtje)

Bordenrek
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek Hollands eikenhouten bordenrek, 19e eeuws met panelen bloemen en ranken in goede staat 90x130x14cm Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten wijntafel stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 59x50øcm Cond:G

4 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e eeuwse Hollandse eikenhouten stoelen in Renaissance stijl velours stoffering 113x50x42cm Cond:G

4 Mahonie kuifstoelen
Resultaat: 70 EUR

Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.

Boekenkastje
Resultaat: 65 EUR

Eikenhouten gestoken oud Hollands boekenkastje met 2 deuren 20e eeuw in goede staat 130x95x28cm

Biedermeier mahonie armstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G

Armleunstoel Leeuwenkopjes
Resultaat: 60 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Barokstijl armleunstoel met ballustervormige onderling verbonden poten, leeuwenkoppen en goede bekleding 113x65x66cm

Notenhouten spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse notenhouten spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900 in goede staat

Eikenhouten klepkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek oud Hollandse kleptafel omstreeks 1900 in Barokstijl 46x45x86cm Cond:G

Eikenhouten kapstok met spiegel
Resultaat: 60 EUR

Grote Hollandse antieke eikenhouten kapstok met spiegel en kledinghaken. met gestoken leeuwenkoppen en floraal snijwerk, in goede staat 80x140x18cm Cond:G

Mini bijzettafeltje met inleg
Resultaat: 60 EUR

Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G

Tafel met tegels / 2 bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Drie oude eikenhouten tafels met 19e eeuws Hollandse tegels, floraal decor, blauw/zwart Cond:G 39x40x55 50x70x150 en 40x40x41cm

Orgelgebogen wortelnoten halkastje
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten orgelgebogen 2 laden kastje met bronzen beslag, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat (stukje fineer af) 61x67x38cm

2 Kersen Biedermeier stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G

Mahonie penantkast
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse mahonie penantkast(krimpnaden, lichte beschadiging) 86x100x45 Cond:R

Eiken houten Tafel 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Grunderzeit tafel met gedraaide poten en snekken(licht beschadigd) 76x114x68 Cond:R/G

Engelse trommelvormige tafel
Resultaat: 50 EUR

Engelse salontafel met lades, mahoniehouten stijlmeubel met messing klauwpoten 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x100cm Cond:G

Gestoffeerde stoel, Lodewijk XV
Resultaat: 50 EUR

Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.

Eiken halve maan tafel
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm

Halve maan tafel + spiegel
Resultaat: 45 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse mahoniehouten fineer halve maantafel met bijpassende spiegel (tafel stukje lijst weg) verder in goede originele staat 81x81x39cm

Bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met lade, in goede originele staat 76x73x53cm

Hocker
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese houtgesneden hocker met natuurstenen blad, 20e eeuw floraal decor in goede staat

Chinees bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese gelakte bijzettafel met lade en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x47x42 cm

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten gestoken spiegel met facetgeslepen glas omstreeks 1900, in goede staat 64x70x3cm

Kapstok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgestoken kapstok met moedigheidskruizen, ridder en eikenblad omstreeks 1910 in goede staat 102x28x20cm

Eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met twee lades en uitklapbaar blad omstreeks 1910 in goede staat 69x55x45cm

Eiken kapstok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ranken omstreeks 1880 in goede staat 96x31x13cm

Mahonie bureau
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63

Vitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

Tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe tafel met geschulpt blad omstreeks 1870 in goede staat 65x62x52cm

Bidstoeltje
Resultaat: 35 EUR

Zeldzame mahoniehouten bidstoel omstreeks 1800 met smeedijzeren scharnieren en J.H.S, zitvlak opklapbaar, in goede originele staat 86x50x42cm Cond:G

Facetgeslepen spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Salontafel, stijlmeubel
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G

Pianokrukje
Resultaat: 30 EUR

Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G

Rond gestoffeerd voetenbankje
Resultaat: 25 EUR

Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G