Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollandse eiken renaissance kast 4001
Hollandse eiken renaissance kast

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Empire chiffoniere 4036
Empire chiffoniere

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Kabinet 4005
Kabinet

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet 4008
Mahoniehouten kabinet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
. 4084
.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
7 stoelen , Amsterdamse School 4056
7 stoelen , Amsterdamse School

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vitrine 4142
Vitrine

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vitrine toonbank 4031
Vitrine toonbank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken barok vitrinekast 4113
Eiken barok vitrinekast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Eiken rolbureau 4168
Eiken rolbureau

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Hoekkastje met brons en intarsia 4014
Hoekkastje met brons en intarsia

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Porselein vitrine 4009
Porselein vitrine

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kabinet 4099
Kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chiffoniere 4122
Chiffoniere

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Tibetaanse paravent 4137
Tibetaanse paravent

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahonie hoekkast 4262
Mahonie hoekkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eikenhouten betaaltafel 4081
Eikenhouten betaaltafel

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Bureau met bureaustoel 4020
Bureau met bureaustoel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Kussenkast, 19e eeuw 4019
Kussenkast, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zwarte design stoel, Pierre Paulin 4021
Zwarte design stoel, Pierre Paulin

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Goudkleurige fautteuille 4025
Goudkleurige fautteuille

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Art Deco nachtkastjes kersen 4074
Twee Art Deco nachtkastjes kersen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote notenhouten uittrek-tafel 4053
Grote notenhouten uittrek-tafel

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Tibetaanse paravent 4137.
Tibetaanse paravent

Resultaat:

330 EUR