Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame zitbank
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG

Mahonie bureau
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63

Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 25 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 15 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

Eettafel
Startprijs 50 EUR

Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196

eiken buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1880 met facetgeslepen glas en florale gestoken panelen en volle zuilen, 223x125x53cm Cond:G

4 Mahonie kuifstoelen
Resultaat: 70 EUR

Vier mahoniehouten Louis Philippe kuifstoelen ca. 1870 met goede velours stoffering in goede staat 100x60x45cm.

Pianokrukje
Resultaat: 30 EUR

Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G

Biedermeier mahonie armstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke mahoniehouten fineer vroeg biedermeijer armleunstoel omstreeks 1820 met latere bekleding(lichte fineerschade) in goede staat 87x61x51cm Cond:R/G

Aziatische kast met gestoken panelen
Resultaat: 180 EUR

Oosterse kast met gestoken panelen met figuren, bloemen en suitaka tekens, 2e helft 20e eeuw 180x84x37cm Cond:G

2-Deurs kast met gebogen kap
Startprijs 90 EUR

Oosterse teakhouten kast 2 deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Engels spiegelbuffet
Resultaat: 90 EUR

Antiek Engels mahoniehouten buffet met spiegelopstand, omstreeks 1880, facetgeslepen spiegel met floraal snijwerk en kroon 210x120x45cm Cond:R/G

Wortelnoten commode
Resultaat: 120 EUR

Hollandse wortelnoten commode, drie laden, 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en mooi snijwerk, op hoge gebogen poten, en gebogen zijkanten, gebruikerssporen 75x81x39cm Cond:G

Lousi Philippe, pallisander
Startprijs 110 EUR

Antieke Hollandse pallisanderhouten eettafel, ovaal met houtgesneden 4 spantpoot omstreeks 1870(2 krimpnaden blad) 77x117x91cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Salontafel, stijlmeubel
Resultaat: 35 EUR

Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G

Mahonie speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36

Vitrinekast
Resultaat: 100 EUR

Mooie zwarte virtinekast met 2 glazen deuren en 4 glazen schappen , incl. verlichting 174x76,5x36

Design salontafel, Artifort KBO Liang
Startprijs 100 EUR

Moderne salontafel Artifort design KBO Liang Le met houten tafelblad en verchroomde poten salontafel 845 36x90x90 Cond:G

Jugendstil kamerscherm
Startprijs 200 EUR

Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R

Mahonie hoekkast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.

Showroom-model bank
Startprijs 200 EUR

Mooie bank met nieuwe stoffering en 5 losse kussens, showroom-model 205x93x85cm. Cond.: G