Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G
Vier 18e -19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze dekseldoosjes eenmaal groot rond met floraal decor, en drie maal met figurendecor. 5-11cm Cond:G
Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R
Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø
Antieke Chinese porseleinen penselenpot Ching Dynastie met rondom figuren in landschapdecor 13,3x18,3cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen plaquette, republikeins met signatuur en vogels op bloesemtak decor (mooie kwaliteit) 34,5ø Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Zeven maal antiek Chinees porselein 19e eeuws, diepe borden met floraal decor 2 borden minimale chip 16,6ø Cond;G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor Kang Xy, twee borden gaaf vier met chip, 26,4øcm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met gouddecor en familieroze decor, draken vogels, vlinders en figuren.(minimale chip) 24x9,8ø Cond:R/G
Twee antieke Chinees porseleinen familie Rose vazen vierkant Republikeins omstreeks 1900 met landschapsdecor en Chinese teksten in goede staat 57x18x20cm
Oud vijf delig porseleinen cacao servies, Droste cacao 20e eeuw, tablet, cacao kan, twee kop en schotels en een los kopje 7-40cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suikerdekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ee...
Negentiende eeuws Duits porseleinen handbeschilderd Biedermeier servies omstreeks 1840, met figuren, landschappen en goud decor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, en zes kop en schotels 7-18...
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen zeshoekig met landschappen en figuren gemerkt WK 4 '36 24x11x11cm Cond:G
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm
Zeer grote oud Delft polychrome beschilderde apothekers dekselpot Electuarium tamarindorum compositum met floraal decor 20e eeuw 58cm Cond:G
Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G
Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G
Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm