Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met goud en floraal decor(lichte randschades) 23,3ø Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari borden met diverse decors lichte randschades Cond:R/G
Groot 17e/18e eeuws Delftsblauw bord met chinees decor in coulissen (randschades en scheur) 35cmø Cond:M
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Rose porseleinen krekeldoosje met figuren en bloemendecor, in goede staat 6-12cm
Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø
Vier maal antiek Chinees porselein, Queng lung zoutnap, vaasje met floraal decor,twee vaasjes craquele glazuur en hert decor 6,5-13cm Cond:R/G 17e-19e eeuws
Vier antieke Chinese borden 18e-19e eeuws drie maal Familie Rose eenmaal blauw landschap (beschadigingen/chips) Cond:R
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden, met landschapsdecor, randschades 24,3x24,3 Cond:R
Vijf 18e eeuwse Delfts blauw keramieken borden met floraal decor gemerkt, de Pijp randschade 23ø Cond:R/G
Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein, Kang Xy vaas, familie Roze vaas en kopje, gele kom, kang Xy schotel, en coulissen schotel, Imari schaaltje(beschadigingen)8-24cm Cond:M/G
Lot 19e eeuws Chinees porselein capucijner 5 kop en schotels, dekselkom, deksel zit vast en losse deksel
Cond:R/G
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R