Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld man, G. Ruther 6096
Beeld man, G. Ruther
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse beeldjes 6097
19e Eeuwse beeldjes
Startprijs 100 EUR
2 Bisquit figuren 6098
2 Bisquit figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Figuren, hardsteen/marmer 6099
2 Figuren, hardsteen/marmer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Diverse porseleinen beeldjes 6100
Diverse porseleinen beeldjes

Resultaat:

20 EUR

Aardewerken mosterdpotje, vrouw 6101
Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Wedgwood kraampot 6102
Wedgwood kraampot

Resultaat:

120 EUR

10 Delen bisquit porselein 6103
10 Delen bisquit porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
12 Diverse aardewerken schalen 6104
12 Diverse aardewerken schalen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
12 Diverse aardewerken schalen 6105
12 Diverse aardewerken schalen

Resultaat:

25 EUR

Aardewerken vaas 6106
Aardewerken vaas
Startprijs 100 EUR
Vaasje, Empire stijl 6107
Vaasje, Empire stijl
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Baardmankruik 6108
Baardmankruik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Baardmankruik 6109
Baardmankruik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
16 Diverse tegels 6110
16 Diverse tegels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Antieke Chinese gemberpotten 6111
2 Antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

225 EUR

Perzische dubbelkruik 6112
Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Imari pijpvazen 6113
2 Imari pijpvazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot imari bord 6114
Groot imari bord

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Blauwe Japanse schaal, 10 hoekig 6115
Blauwe Japanse schaal, 10 hoekig

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Groot imari wandbord 6116
Groot imari wandbord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Imari pijpvazen 6117
2 Imari pijpvazen

Resultaat:

110 EUR

2 Imari pijpvazen 6118
2 Imari pijpvazen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Imari lamp met brons 6119
Imari lamp met brons

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Imari set 6120
Imari set

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Imari kraagvazen 6121
2 Imari kraagvazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 6122
2 Imari vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvazen 6123
2 Imari dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Pijpvazen met vogeldecor 6124
2 Pijpvazen met vogeldecor

Resultaat:

75 EUR

Japanse porseleinen vaas 6125
Japanse porseleinen vaas
Startprijs 120 EUR
2 Wilhelmina borden 6126
2 Wilhelmina borden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Delftsblauwe borden 6127
2 Delftsblauwe borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen Delfts blauw 6128
3 Delen Delfts blauw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Servies Petrus Regout, Beatrix 6129
Servies Petrus Regout, Beatrix

Resultaat:

80 EUR

2 Aardewerken vaasjes 6130
2 Aardewerken vaasjes
Startprijs 95 EUR
Majolica piedestal 6131
Majolica piedestal
Startprijs 30 EUR
Fayence tulpensteker + apothekerspot 6132
Fayence tulpensteker + apothekerspot
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Celadon schaal, Sung Dynasty 6133
Celadon schaal, Sung Dynasty

Resultaat:

110 EUR

Petrus Regout waterreservoir 6134
Petrus Regout waterreservoir
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Borden Delfts blauw 6135
2 Borden Delfts blauw

Resultaat:

80 EUR

Beeld, tijger 6136
Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR
Verkocht
6 Diverse delen aardewerk 6137
6 Diverse delen aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
8 Tegels 6138
8 Tegels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Tegels, 17e-18e eeuw 6139
7 Tegels, 17e-18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 Antieke tegels 6140
7 Antieke tegels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tegel met vogel, 17e eeuw 6141
Tegel met vogel, 17e eeuw

Resultaat:

60 EUR

8 Tegels, 18e eeuw 6142
8 Tegels, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
9 Tegels, 18e eeuw 6143
9 Tegels, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR