Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G
Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 60x60cm. Cond.: G
W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G
Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G
Cate, 2e helft 20e eeuw vaas met bloem, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Naar Voerman boerderij in de sneeuw olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G
J ten Cate omstreeks 1900, paardenkar op zandweg olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
Monogram RB Italiaanse vrouw in bospad, olieverf op paneel 20x25cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Richard Dalton ( 1715 - 1791), gravure op papier, naar een portret van H. Holbein, getiteld "Tho: Wiatt Knight", met handgeschreven tekst 30x36cm. Cond.: G
Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G
L. Patri omstreeks 1900 besneeuwd bosgezicht naar Louis Apol, olieverf op paneel 38x28 Cond:G
E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G
Monogram BD zeegezicht met 18e eeuwse boten, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R
Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G
Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G
Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G
Ikoon 19e eeuw, heilige met staf en slang, olieverf op paneel, 46x64cm Cond:R
Drie gravures op papier, 18e eeuw met Latijnse teksten o.a: krokodillen, vissen, olifant, buffel 18x23cm. Cond.: G
Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G
Monogram N.J. 60-er jaren, map met zeer veel werken op papier. Diverse voorstellingen en technieken 80x55x74cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G