Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 40 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Grunwaldt
Startprijs 40 EUR

Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G

Chinese houtsnede
Startprijs 50 EUR

Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G

Lithografie, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 60x60cm. Cond.: G

Schilderij, Bjork Quist
Resultaat: 40 EUR

W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G

Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR

Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Cate, 2e helft 20e eeuw vaas met bloem, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, winter
Resultaat: 50 EUR

Naar Voerman boerderij in de sneeuw olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Schilderij, kippen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw hoenderhof in stal, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G

Schilderij, ten Cate
Resultaat: 50 EUR

J ten Cate omstreeks 1900, paardenkar op zandweg olieverf op paneel 20x15cm Cond:G

Schilderij, monogram R.B.
Resultaat: 50 EUR

Monogram RB Italiaanse vrouw in bospad, olieverf op paneel 20x25cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 40 EUR

Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G

Richard Dalton
Startprijs 35 EUR

Richard Dalton ( 1715 - 1791), gravure op papier, naar een portret van H. Holbein, getiteld "Tho: Wiatt Knight", met handgeschreven tekst 30x36cm. Cond.: G

Wilhelm Mosblech
Resultaat: 40 EUR

Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G

Schilderij sneeuw
Resultaat: 50 EUR

L. Patri omstreeks 1900 besneeuwd bosgezicht naar Louis Apol, olieverf op paneel 38x28 Cond:G

E. Seifert
Resultaat: 40 EUR

E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G

Schilderij boten
Resultaat: 65 EUR

Monogram BD zeegezicht met 18e eeuwse boten, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

L. Lallemand, stilleven
Resultaat: 20 EUR

L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, cavalerie
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Lanh 1914 (Duitse school?) cavalerie te paard, aquarel op papier 33x18cm Cond:R/G

Ongesigneerd, zeegezicht
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R

Schilderij, Hans Hunger
Resultaat: 25 EUR

Hans Hunger omstreeks 1900 Duitse school (verso, ook Hans Hunger etiket) man met gitaar, pastel op papier, ø 47cm Cond:G

Franse gravure, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G

Carvajal '66
Resultaat: 15 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Georg Kiste
Resultaat: 20 EUR

Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G

Schwelgin
Startprijs 25 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

Kurt Arnscheidt
Resultaat: 30 EUR

Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G

Line Balmin
Resultaat: 35 EUR

Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G

B. Richter
Startprijs 20 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

A. Kübler
Resultaat: 30 EUR

A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G

Antropuz
Resultaat: 30 EUR

Antropuz 1925, olieverf op linnen, dorp in de sneeuw 50x70cm. Cond.: G

Gustav Kluge
Startprijs 30 EUR

Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G

K. Scheunemann
Startprijs 30 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G

Bruno Bielerfeld
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, ongesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ikoon 19e eeuw, heilige met staf en slang, olieverf op paneel, 46x64cm Cond:R

3x Grafiek, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Drie gravures op papier, 18e eeuw met Latijnse teksten o.a: krokodillen, vissen, olifant, buffel 18x23cm. Cond.: G

2x Duitse School
Startprijs 20 EUR

Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G

Diverse werken N.J.
Startprijs 20 EUR

Monogram N.J. 60-er jaren, map met zeer veel werken op papier. Diverse voorstellingen en technieken 80x55x74cm. Cond.: G

Schilderij, Twickelse beek
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G