27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Tweeluik, onduidelijk 1480
Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 40 EUR
Grunwaldt 1481
Grunwaldt
Startprijs 40 EUR
Chinese houtsnede 1482
Chinese houtsnede
Startprijs 50 EUR
Lithografie, onduidelijk gesigneerd 1483
Lithografie, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Bjork Quist 1484
Schilderij, Bjork Quist

40 EUR

Corinna Kirchner 1485
Corinna Kirchner
Startprijs 35 EUR
Schilderij, stilleven 1486
Schilderij, stilleven

60 EUR

Schilderij, winter 1487
Schilderij, winter

50 EUR

Schilderij, kippen 1488
Schilderij, kippen

40 EUR

Schilderij, ten Cate 1489
Schilderij, ten Cate

50 EUR

Schilderij, monogram R.B. 1490
Schilderij, monogram R.B.

50 EUR

Schilderij, Folmer Bonnen 1491
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 40 EUR
Richard Dalton 1492
Richard Dalton
Startprijs 35 EUR
Wilhelm Mosblech 1493
Wilhelm Mosblech

40 EUR

Schilderij sneeuw 1494
Schilderij sneeuw

50 EUR

E. Seifert 1495
E. Seifert

40 EUR

Schilderij boten 1496
Schilderij boten

65 EUR

L. Lallemand, stilleven 1497
L. Lallemand, stilleven

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, cavalerie 1498
Onduidelijk gesigneerd, cavalerie

30 EUR

Ongesigneerd, zeegezicht 1499
Ongesigneerd, zeegezicht

25 EUR

Schilderij, Hans Hunger 1500
Schilderij, Hans Hunger

25 EUR

Franse gravure, 18e eeuw 1501
Franse gravure, 18e eeuw

10 EUR

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1502
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw

10 EUR

Ongesigneerd ca. 1880 1503
Ongesigneerd ca. 1880

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880 1504
Ongesigneerd ca. 1880

30 EUR

Carvajal '66 1505
Carvajal '66

15 EUR

Georg Kiste 1506
Georg Kiste

20 EUR

Schwelgin 1507
Schwelgin
Startprijs 25 EUR
Kurt Arnscheidt 1508
Kurt Arnscheidt

30 EUR

Line Balmin 1509
Line Balmin

35 EUR

B. Richter 1510
B. Richter
Startprijs 20 EUR
A. Kübler 1511
A. Kübler

30 EUR

Antropuz 1512
Antropuz

30 EUR

Gustav Kluge 1513
Gustav Kluge
Startprijs 30 EUR
K. Scheunemann 1514
K. Scheunemann
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd 1515
Ongesigneerd

25 EUR

Bruno Bielerfeld 1516
Bruno Bielerfeld

30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1517
Ongesigneerd ca. 1900

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1518
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1519
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1520
Onduidelijk gesigneerd

90 EUR

Schilderij, ongesigneerd 1521
Schilderij, ongesigneerd

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1522
Onduidelijk gesigneerd

25 EUR

Ikoon, 19e eeuw 1523
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
3x Grafiek, 18e eeuw 1524
3x Grafiek, 18e eeuw

30 EUR

2x Duitse School 1525
2x Duitse School
Startprijs 20 EUR
Diverse werken N.J. 1526
Diverse werken N.J.
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Twickelse beek 1527
Schilderij, Twickelse beek
Startprijs 35 EUR