Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Aquarel, landschap met kerk
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, bergachtig landschap met dorp 45x35cm.

Gravure Notre Dame
Resultaat: 45 EUR

Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G

Schilderij portret vrouw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij H.van Langen
Resultaat: 45 EUR

Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

J.H.W Wittenberg
Resultaat: 25 EUR

J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G

Aquarel vrouw op stoel
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, liggende vrouw bij een voetmassage, aquarel op papier 20x15cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij W.J. van Beijnen
Resultaat: 25 EUR

W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij J.Brink
Resultaat: 30 EUR

J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Schilderij Frans Baayens, boek lezende man
Resultaat: 25 EUR

Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G

Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 15 EUR

K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G

Reproductie, modern Van Horck
Startprijs 20 EUR

Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G

2x Dupont Parijs
Resultaat: 40 EUR

Twee werken Dupont (Franse School 2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen en olieverf op papier, Parijse standsgezichten met figuren 15x12cm. en 10x8cm. Cond.: G

Elly Dijkshoorn
Startprijs 25 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

Schilderij kerk
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 15 EUR

De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 25 EUR

J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, E. Jackie
Resultaat: 35 EUR

E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 10 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 30 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met uien en tin, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Resultaat: 35 EUR

J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

B. Baayens, bosgezicht
Startprijs 25 EUR

Bertus Baayens(Enschede) bosgezicht Twente, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

C. Akens, boerderij in bos
Resultaat: 25 EUR

C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

W. Bosman, watermolen
Resultaat: 50 EUR

Wim Bosman Enschede, watermolen met Fackwerk, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

W. Bosman, ijspret
Resultaat: 50 EUR

Wim Bosman Enschede, 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel Cond:G

Schilderij, F. de Wit
Resultaat: 35 EUR

F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Startprijs 35 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marrokaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 35 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

Ets Poppe de maris
Resultaat: 25 EUR

Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G

Indonesische school, 50-er jaren
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesische school omstreeks 1970 twee vechtende hanen olieverf op linnen 90x70cm Cond:G

Schilderij, G. Majewicz
Resultaat: 140 EUR

G. Majewicz 1897-1973 herenportret Franz Liszt op oudere leeftijd, olieverf op paneel 35x28 Cond:G

Landkaart, Croatië Slovenië
Resultaat: 80 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G