Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, strand
Startprijs 860 EUR

Trouville, strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 75x34cm Cond:G

Ets, Leon Senf
Startprijs 50 EUR

Leon Senf 1919 Delft 1860-1940 Alkmaar, riviergezicht met brug (beschadiging) ets op papier 46-60cm Cond:M

Schilderij C.Koppenol
Startprijs 250 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

G.P. Langeweg, gemengde techniek
Resultaat: 100 EUR

Gerardus Petrus Langeweg, Oudemolen 1891-1970 Amsterdam, vrouw met vogel in kooi, gemengde techniek op papier 47x38cm Cond:G

Raffaele Rossi
Startprijs 900 EUR

Raffaele Rossi 1956 Italie, verso Raffaele Rossi 1997 Angeli, Oosterse voorstelling abstract olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Jan van Deventer
Startprijs 900 EUR

Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G

Schilderij, dame
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuws, Italiaanse vrouw in landschap, olieverf op paneel 16x25cm Cond:R/G

Barok schilderij
Startprijs 100 EUR

S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R

Schilderij, Burnett
Startprijs 250 EUR

Calvin Waller Burnett U.S.A 1921-2007, twee naakte dames, olieverf op linnen 70x50 cond:G

Schilderij, Kardinaal Diepenbrock
Resultaat: 700 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Kardinaal Diepenbrock, Melchior Freiherr von Diepenbrock 1798-1853, olieverf op linnen 59x72cm Cond:G

Adriaan Miolee, boerderij bij Vierhouten
Startprijs 500 EUR

Adriaan Miolee 1897-1961boerenschuren met kruiwagen, olieverf op paneel 34x26cm Cond:G

Maya Wildevuur
Startprijs 180 EUR

Maya Wildevuur 1994 nr 83/175 Titel: vogel/vissen lithografie op papier 67x57cm Cond:G

Ludwig Munthe
Resultaat: 200 EUR

Ludwig Munthe 1841-1896 Duitse school, Berkebomen bij bergrand olieverf op linnen 49x73cm Cond;G

H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 300 EUR

Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G

J. v. Vuuren, boslandschap
Startprijs 200 EUR

Jan van Vuuren 1871-1941 landschap met boerenhuizen 30x18cm Olieverf op paneel Cond:G

Schild: huis aan een meer, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Guido Hampe Duitse school 1839-1902 berglandschap met boerenhuis, vee, en figuren olieverf op paneel Cond:G 41x22cm

Schild; Boot op een meer, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Guido Hampe Duitse school 1839-1902 haven met figuren in de bergen, olieverf op paneel 41x22cm Cond:G

Schilderij, P. Naijen
Resultaat: 110 EUR

P Naijen of Naden vaas met rozen olieverf op linnen 37x28cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw familie bij sterfbed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G

Miniatuur, 16e eeuw
Resultaat: 975 EUR

Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...

Schilderij, Jan Kelderman
Resultaat: 80 EUR

Jan Kelderman Edam 1914-1990 Amsterdam, stadsgezicht Parijs olieverf op linen 40x50cm Cond:G

Gregor Espenhagen
Startprijs 450 EUR

Gregor Espenhagen, naakte dames aan een bar bij bordeel, acryl op linnen 200x60cm Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 300 EUR

J.J.H van Leeuwen Den Haag 1962 strandgezicht met figuren olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

Madonnna op perkament ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G

Schilderij bootje
Resultaat: 310 EUR

Fritz Raupp 1871-1949 olieverf op linnen, Duitse school vrouw met kind in roeiboot , 50x70 cm.Cond:G

Schilderij Derk Wiggers
Startprijs 450 EUR

Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G

Anton Heyboer, spetterkip
Startprijs 150 EUR

Anton Heyboer Sabang 1924- Denlip 2005, kip aquarel op papier 39x28cm Cond:G

Schilderij Gunther T., Duitse School
Resultaat: 425 EUR

F Günther 1919 Duitse school, Fachwerkhuizen en eenden op de vijver, olieverf op linnen 57x40cm Cond:G

Schilderij, Sven Erik Lund
Startprijs 175 EUR

Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, Hanns Herzing
Startprijs 175 EUR

Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 800 EUR

Salvador Dali 1904-1989 nr 219-300 surrealistisch landschap, verso certificaat , lithografie op papier 48x38cm Cond:G

Salvador Dali
Startprijs 800 EUR

Salvador Dali 1904-1989 Epreuve D'artiste surrealistisch landschap, met verso certificaat lithografie op papier 48x38cm Cond:G

Ets, Roodenburg
Resultaat: 100 EUR

H.E Roodenburg 1934 gezicht op Enkhuizen, ets op papier 50x37cm Cond:G

Schilderij Jan Wessels
Startprijs 450 EUR

Groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G

Ongesigneerd schilderij, ca. 1800
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R

Els Hattink, 4-luik
Startprijs 200 EUR

Vier maal Els Hattink Brussel, Belgische school, abstracte compositie, acryl op paneel 30x5,5cm Cond:G

3-Luik, Ad van der Brink
Startprijs 450 EUR

Drieluik van Ad van den Brink ( 1944 Oosterhout - ), acryl op linnen, schimmende figuren in mooie kleurencomposities 50x60cm. Cond.: G

Jan Quisthout
Resultaat: 110 EUR

Jan Quisthout 1886-1953 Belgische school, landschap met dorp in de verte, olieverf op linnen 67x47cm Cond:G

Schilderij, Dusseldorfer Schule
Startprijs 200 EUR

A Merichs? Duitse school (verso Neuss) vissersvolk op het strand bij avond olieverf op paneel 22x40cm Cond:G

Evert Mol, bloemstilleven
Startprijs 500 EUR

Evert Moll 1878-1955 vaas met bloemen olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij, W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 450 EUR

Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, drie gezichten op wandplank, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 275 EUR

Pit van Loo Winsum 1905-1991 Haren, spin op wand, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 verso, "old house Normandy" met vele figuren olieverf op papier 13x18cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk, Russische school omstreeks 1920 rotsen kust, olieverf op paneel 47x35cm Cond:G

2x Otto Greiner
Resultaat: 400 EUR

Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G

Schilderij, strandgezicht met vele figuren
Startprijs 160 EUR

Restsignatuur 1e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren olieverf op linnen 50x41cm Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 50 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G