Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Samac beeld met lamp
Startprijs 200 EUR

Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm

Houten beeldje, 17e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeventiende eeuws notenhouten gestoken beeld , religieus, restpolychrome, stuk van voetstuk af hand en voet af 19cm Cond:R/G

Bronzen beeld
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G

Bronzen beeld, vechtende olifanten
Resultaat: 220 EUR

Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm

Afrikaanse medicijnman
Startprijs 225 EUR

Grote Afrikaanse brons gegoten medicijnman, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

2 Wit metalen beeldjes
Startprijs 225 EUR

Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G

Bronzen kalkoen, Art Deco
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm

Bronzen beeld, Küchler
Startprijs 240 EUR

Antiek Duits bronzen beeld voorstellende een Romein staande op marmeren sokkel veni vidi vici door Rudolf Küchler 1867-1954 Duitsland in goede staat 38cm

Bronzen beeld, paard
Startprijs 240 EUR

Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jongedame
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm

Bronzen beeld, boedha
Startprijs 250 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G

Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR

Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm

Bronzen boeddha beeldje
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese bronzen Boeddha met restvergulding 19e eeuw in goede staat 16cm

Bronzen beeld, Quang Ying
Startprijs 250 EUR

Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm

Bronzen reiger met vis
Startprijs 250 EUR

Bronzen reiger op natuurstenen plateau 20e eeuw, met wateraansluiting, water komt uit bek reiger 34x33x23cm Cond:G

Bronzen beeldje, ruiter
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G

Bronzen beeld, Masson
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G

Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Startprijs 300 EUR

Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm

Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R

Bronzen beeld, zeeman
Startprijs 300 EUR

Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, zeeman met kijker midden 20e eeuw 37cm Cond:G

Beeld, vrouwe justitia
Startprijs 320 EUR

Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G

Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat

Bronzen beeld, vrouw met lamp
Startprijs 350 EUR

Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm