Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm
Zeventiende eeuws notenhouten gestoken beeld , religieus, restpolychrome, stuk van voetstuk af hand en voet af 19cm Cond:R/G
Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G
Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm
Grote Afrikaanse brons gegoten medicijnman, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G
Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm
Antiek Duits bronzen beeld voorstellende een Romein staande op marmeren sokkel veni vidi vici door Rudolf Küchler 1867-1954 Duitsland in goede staat 38cm
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur op octogonale marmeren voet(voet licht beschadigd) door Raoul Francois Larche 1860-1912 Frankrijk, mooie patina, verder in goede staat 37cm
Oude bronsgegoten Chinese Boedha, 20e eeuw in goede staat 17cm Cond:G
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Antieke Chinese bronzen Boeddha met restvergulding 19e eeuw in goede staat 16cm
Oude bronsgegoten Chinese Quang Ying 20e eeuw in goede staat 17,5cm
Bronzen reiger op natuurstenen plateau 20e eeuw, met wateraansluiting, water komt uit bek reiger 34x33x23cm Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G
Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, zeeman met kijker midden 20e eeuw 37cm Cond:G
Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm