Prachtige grote vroeg 19e eeuwse eikenhouten gestoken Maria, mooie kwaliteit, met rest polychromie 86cm Cond:G
Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G
Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm
Moderne keramieken buste met halsketting door Janine Hoven in goede staat 53cm
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm
Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G
Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G
Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm
Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G