Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G
Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø
Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm
Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G
Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø
Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G
Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.
Fijne zilveren hanger, 925/000, versierd met zirconia's. Een kruis volledig bezet met ronde en markiesvormige zirconia's. 5,5x2,5 cm, incl hangeroog. Gerhodineerd. Nieuw
Bijzondere zilveren ring, 925/000, met pyriet. Een ring met een ovaal geslepen pyriet, 20x15 mm, ø 56 ca. 7,2 gr. Nieuw
Brede zilveren ring, 925/000 met bewerking. Een brede ring rondom voorzien van een organische lijnbewerking met gepolijst en gematteerd zilver. ø 55. ca 11,4 gr. Nieuw
Collier van getrommelde aquamarijnkralen, 7-11 mm. Lengte 45 cm, voorzien van zilveren carabijnsluiting. ca 25 gr.
Twee delen oud antiek glaswerk, stopfles met verzilverde rand en dop en een bolvaasje mat glas, met zilveren rand, Engels 925/000. 7-13,5cm Cond:G
T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G
Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.
Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G
Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G
Antieke gewichtenklok met messing gewichten 50gr to 1kg 9x19x6cm Cond:G
Antiek 19e eeuws dienblad met ster-intarsia, wortelnoten en diverse andere houtsoorten (spanningscheur midden) 71x58cm Cond:R