Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Twee oude Perzische kleden, fijngeknoopt met floraal decor, eenmaal bont, eenmaal zalmkleurig, 116x77-152x116cm Cond:G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.
Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G
R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G
Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 835/000, en rokhaak. Een fluwelen tas met zilveren papagaaienbeugel versierd met krul en veer gravure en voorzien van een ring. Aan de ring zit een onedele ta...
Twee armbanden met 3 rijen edelstenen met goud op zilveren sluiting. Een armband met parels en rozenkwarts, aan een bloemsluiting met paarse en witte stenen en een armband met diverse kleuren agaat me...
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G