Negentiende eeuws verguld filigrain kruisvaarders galjoen, met geemailleerde kruizen in de zeilen, 33x30x8cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R
Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Zeer grote 19e eeuwse messing kandelaar in Barokstijl, met cherubijnkoppen, 135cm. Cond;G
Grote 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaren 13 lichts, staande op 3 leeuwen, 123cm. Cond:G
Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jesus figuur, in goede staat 25cm
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Twee Franse Sevres stijl tafellampen omstreeks 1880, naderhand geelectrificeerd(compositiemetaal) in goede staat 58cm.
Twee zeer grote 19e eeuwse engelen met bronskleurige beschilderingen afkomstig van een koets. in goede staat 122-124cm
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.
Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G