Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeer grote pendule 3509
Zeer grote pendule

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Doos diverse munten 2716
Doos diverse munten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 6029
Yixing trekpot

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
4 Duitse oorkondes 2400
4 Duitse oorkondes

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 636
Lot diverse sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot bloedkoraal 583
Lot bloedkoraal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
3 Delen Hollands aardewerk 6381
3 Delen Hollands aardewerk

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3 Design flessen 5516
3 Design flessen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Art Deco kalenderklok 3533
Art Deco kalenderklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke naaldenmeter 2358
Antieke naaldenmeter

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Raak 185 designlamp 2004
Raak 185 designlamp

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Landkaart Venloa 1442
Landkaart Venloa

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Ringen, goud met camee 786
2 Ringen, goud met camee

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Armband bloedkoraal 77
Armband bloedkoraal

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, Royal Dux 6435
Porseleinen figuur, Royal Dux

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Fam Rose perzikvazen 6409
2 Fam Rose perzikvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas 6321
Chinese dekselvaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jugendstil St. Lucas vaas 6206
Jugendstil St. Lucas vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kraagvaas 6188
Kraagvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor 6049
Chinees blauw trekpotje met zilveren comfoor

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw 6048
2 Knobbelvaasjes, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Stel kristallen gembercoupes 5555
Stel kristallen gembercoupes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Antieke glazen karaffen 5552
2 Antieke glazen karaffen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
13 Kristallen roemers 5549
13 Kristallen roemers

Resultaat:

65 EUR