Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G
Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G
Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.
Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm
Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G
Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.