28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Armand Marseille 390 pop 3090
Armand Marseille 390 pop

90 EUR

Chinees blauw trekpotje 6050
Chinees blauw trekpotje

200 EUR

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit 6043
2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 650 EUR
Zeer grote schotel, 18e eeuw 6036
Zeer grote schotel, 18e eeuw

650 EUR

Zilveren vesta 525
Zilveren vesta

30 EUR

Russische zilveren lepel 518
Russische zilveren lepel

40 EUR

Heubach pop 361 3054
Heubach pop 361

80 EUR

Chatelaine 511
Chatelaine

30 EUR

Poppenhuis, Lundby 3047
Poppenhuis, Lundby
Startprijs 100 EUR
3 Oude teddyberen 3040
3 Oude teddyberen
Startprijs 100 EUR
Grote drakenpot, Jia Jing 6000
Grote drakenpot, Jia Jing
Startprijs 3.000 EUR
3 Delen oud glas 5586
3 Delen oud glas
Startprijs 20 EUR
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam 5579
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam

35 EUR

2 Stellen kandelaars 2078
2 Stellen kandelaars
Startprijs 60 EUR
Koraal boeddha 2071
Koraal boeddha

135 EUR

Messing schildersezel 2064
Messing schildersezel

190 EUR

2 Zilveren pillendoosjes 475
2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 60 EUR
Divers kristal 5550
Divers kristal

30 EUR

3 Delen glaswerk 5543
3 Delen glaswerk
Startprijs 60 EUR
2 Zilver vergulde vleesvorkjes 468
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 40 EUR
5 Chinese glazen snuff bottles 5536
5 Chinese glazen snuff bottles
Startprijs 110 EUR
3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot 461
3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot
Startprijs 85 EUR
Franse Art Deco lamp 2028
Franse Art Deco lamp

120 EUR

2 Glazen  bolvazen 5529
2 Glazen bolvazen
Startprijs 40 EUR