Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, geaderd marmer met compositiemetaal, glazen inzetstukken bij vazen, Amour champetre par Guillot. 8 Daags uurwerk met veerophanging en halfuurslag(wi...
Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tafelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten Grunderzeit regulateur omstreeks 1880 in goede staat 115cm Cond:G
Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870. Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R
Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise wandklok, met harpslinger en ophangbok, Feuille met twee romantische figuren 41x28x15cm. Cond;G
Negentiende eeuws Duits klein Schwarzwald klokje met wekker, in goede originele staat 18x12x10cm.
Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal), 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm, scheur in beeld, verder in goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans vrijslinger omstreeks 1890, kleine fineerschade bij kroon verder in goede staat., 97x44x17cm.
Antieke Franse messing pendule omstreeks 1880 met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. (slinger aanwezig) In goede staat 50,5cm. Cond:G
Antieke Bureau klok-barometer omstreeks 1870, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, stil uurwerk, thermometer en barometer met Nederlandse tekst(craquele wijzerplaat klok) en maritieme voorstell...
Oude haantjescomtoise 2e helft 20e eeuw, mechanisch, emaille wijzerplaat, In goede staat 50x21x16cm
Franse comtoise 18-19e eeuws, met religieuze voorstelling en spillegang, mooie emaille wijzerplaat, vouwslinger(groot model) 46x27x16cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met bloemslinger Darmais a Coleau, in goede staat 45x34x17cm Cond:G
Mysterieuze tafelklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Junghans met bronzen vrouwenfiguur in Jugendstil stijl. In goede staat 33cm
Franse comtoise met religieuze voorstellingen, met spillegang, licht beschadigde wijzerplaat en vouwslinger, verder in goede staat, 40x25x16cm. Cond:G
Antieke Franse comtoise omstreeks 1800 met spillegang,wekker en vouwslinger. Craquelé wijzerplaat, verder in goede staat 48x16x26cm. Cond:G
Antieke Franse elektrische Bulle Clokette Brevete met marmeren voet, glas opbouw is eigen bouw 28cm Cond:R/G
Grote notenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en datum aanduiding, slagwerk op 5 gongstaven, in goede staat met 3 gewichten.133cm Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw, één eikenhouten Wuba, eenmaal Hermle met drie gongstaven, noten gekleurd. Beiden in zeer goede staat 29-33cm
Negeniende eeuwse Franse wandklok met parelmoer inleg, zogenaamd Ossenoog. Omstreeks 1870. In goede staat 13x60x47cm Cond:G
Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G