Prachtige antieke Jugendstil tafelschaal op hoge voet, messing met goren glazen binnebak, omstreeks1900, in goede staat 33xø27cm.
Twee antieke kopergeslagen wandborden, 1 18e eeuws of ouder, en een 19e eeuws, tekstí versleten, 43-64cm. Cond:G
Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm
Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porseleinen beschildering tussenstuk en vergulde messing ornamenten en bewerkte matglazen tulp 60cm Cond:G
Twee antieke verrekijkers omstreeks 1900(scheepvaart) van messing met leder, beide ongemerkt, in goede originele staat, met afsluitkap 53-60cm.
Grote oude Hollandse koperen kaarskroon in barokstijl Ca. 1900 55x75cm Cond. G.
Vroeg 19e eeuws Louis seize stijl theestoof met intarsia en messing binnenbak, in goede originele staat 49x25x25cm.