Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G
Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G
Boheems kristallen karaf, facet geslepen met zilveren montuur 830S 20e eeuw, 22cm. Cond:G
Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Prachtige grote blauwglazen kandelaar, mondgeblazen met, brede voet, in goede staat 35xø15cm.
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G
Grote moderne kunstglazen vaas met opgewerkte bloemen in goede staat 44cm
Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G