Drie kleine 18e-19e eeuwse Kang Xy schoteltjes met figurendecor, randschades en haarscheur 10,3ø Cond:R
Drie delen antiek Chinees porselein, 1 dekselpot, Capucijne omstreeks 1800 in goede staat, 1 17e/18e eeuws bord met floraal decor en een geribbelde rand, (minimale chip) en 1 17e/18e eeuws Queng Lung ...
Zeven oude Duitse Meissen porseleinen gebaksborden Zwiebelmuster, 20e eeuw in goede staat ø18cm.
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot, met Geisha en Chinese man, tuindecor, 13,5x16xø11cm. Cond;G
Oude Chinees porseleinen vaas met krijgers en Foohonden, 20e eeuw, in goede staat 27xø12,5cm.
Negentiende eeuwse Japans porseleinen diepe schaal Satsuma gemerkt, floraal en figuren decor 9,5xø24cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse Fayence bierpul met springend paard in landschapdecor en tinnen onderrand en tinnen deksel(craquele in glazuur) 28cm. Cond:R/G
Grote antieke kantonese vaas met krijgers gemerkt, barst, 45cm. Cond:R
Twee Duitse Dresden porseleinen tafellampen 2e helft 20e eeuw, twee voorstellingen met schaapsherders(pootje schaap los erbij) 28cm. Cond:R/G
Antieke Royal Dux Deutschland porseleinen figuur, omstreeks 1930, voorstellende een naakte dame in goede staat 38cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen schenkkan met spreuk, omstreeks 1900, in goede staat 29cm.
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Drie maal antiek Engels aardewerk omstreeks 1900, grote tabakspot old Charley, Royal Doulten RdNo 787515 S 2 maal schenkkannetje, ongemerkt , in goede staat 11-14cm. Cond:G
Antiek Chinees porseleinen drakenservies, opgewerkte draken omstreeks 1920, eierschaal porselein met transparante Geisha portretten in de boden van de kopjes 12 delig (minimale chips) 5-18cm. Cond:G
Vier maal oud Hollands plateel, decor Regina W.B Rosario Gouda Holland, twee vazen, dekselvaas en bord 21,5x31cm Cond:G
Acht diverse oude/antieke Duitse bierpullen. diverse soorten onder andere glas met tin, steengoed met tin en keramiek met tin. 14-18cm. Cond.:G.
Twee Duitse antieke porseleinen amfora vorm Nymphenburg vaasjes, omstreeks 1900, met faunkoppen(chip) 16cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen vaas met familie Roze floraal decor en gouddecor in goede staat 10.8cm Cond:G
Uitgebreid Duits Fürstenberg servies, rosa soze, 20e eeuw, koffiepot, theepot,roomset, schalen, borden, vazen etc. chips mogelijk, 10-23cm. Cond:G
Twee grote porseleinen kaars kandelaren, 2e helft 20e eeuw, beide tweedelig, 4 lichts gemerkt met wapen en handpainted, beschadigingen, 52cm. Cond:R/G
Vier antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels, omstreeks 1900, 1 maal Villeroy en Boch met tekst, oker-zalmkleruig, 1maal Mettlach rondom figuren, mettlach rondom figuren, gebarsten, mettlach man ...
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen bonbonschalen, Knauff Zeit, Zwiebelmuster, in goede staat 20,5cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas omstreeks 1900, met krijgers gemerkt, in goede staat 43x45cm. Cond:G
Vijd oude porseleinen figuren, danseressen, Sitzendorf, Unterweissbach, minimale beschadigingen10-23cm. Cond:R/G