Bronzen valk, 21e eeuw op marmeren sokkel, gesigneerd Wilhelm K, in goede staat 43cm.
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Drie oude Chinese bronzen figuren van hoogwaardigheidsbekleders, 20e eeuw in goede staat 6-6,5cm Cond:G
Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm
Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.
Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel, jongeman met jas onder arm, op klompen omstreeks 1900 15cm. oude breuk voet. Cond:R./G
Twee antieke compositie metalen figuren, dame met pinakel, heer met hoorn des overvloeds, omstreeks 1880, 26cm. Cond:G
Brons met marmeren boekensteun 21e eeuw, vrouwe Justitia in goede staat 42,5cm.
Antieke compositie metalen herdershond op rots, omstreeks 1900, gesigneerd J.Garvin
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Bronzen wandplaat Boston electric power Co, in jaren 30 stijl echter 21e eeuw 50x33x9cm. Cond:G
Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm
Bronzen damesbuste 21e eeuw op marmeren voet, ongesigneerd 29cm. in goede staat
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Bronzen figuur liggende dame op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat 23x26x15 Cond:G
Bronzen neushoorn in Art Deco stijl 21e eeuw met bruin marmeren sokkel in goede staat 20x32x13cm. Cond:G
Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.
Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G
Zeer groot hougestoke Haitiaans beeld van een man met een rugzak en sikkel, 20e eeuw 139cm. Cond:G
Grote oude Afrikaanse houtgestoken figuur, voorstellende een mijnwerker, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 111cm.
Antieke Franse bronzen figuur, getiteld st. Germaine voorstellende een bloemenverkoopster met heilig kruis en schaap omstreeks 1900 42,5cm Cond:G
Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G