Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

10 Zilveren ringen
Resultaat: 45 EUR

Tien zilveren fanatsieringen, 925/000. O.a. met een bloedkoraaltje, een roosje en Zeeuwse knoppen. ca 15 gr. ø 50-59

2 Zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren sieraden, 925/000, een reverclip met krulbewerking, ontworpen door Ans Markus, 23x50mm, en een rechthoekige broche versierd met floraal decor, ontworpen door Jeroen Krabbe, 27x45mm. Tota...

2 Ringen barnsteen
Resultaat: 65 EUR

Twee ringen met barnsteen. Een grote zilveren ring gemaakt uit zilverdraad bezet met een grote ovale barnsteen, 21x16 mm. ø52. En een moderne zilveren ring met strakke golvende zetkast bezet met een g...

Parelcollier
Resultaat: 75 EUR

Collier van cultivé parels met witgouden, 585/000 sluiting. Collier met cultivé parels, ø 7 mm, met een mooi luster en een mooie ronde vorm. Voorzien van een witgouden sluiting met parels. Lengte 60 c...

Mandje met parel
Resultaat: 100 EUR

Gouden mandje, 750/000, met parels. Fraai uitgewerkt hengsel mandje, met klepjes met rode steen. Gevuld met parels. 29x21 mm. ca 8 gr. In goede staat.

Zilveren collier met opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

Oorhangers met amethist
Resultaat: 45 EUR

Oorhangers, 333/000, met amethist. Brisures met daar onderaan een ovaal gefaceteerde amethist, 4x6mm.

Broche met maansteen en onyx
Resultaat: 25 EUR

Zilveren broche, 925/000, met onyx en maansteen. Grote ovale hanger met een plaat onyx, versierd een dame uit zilver die een maansteen vasthoudt. 32x50 mm.ca 15,2 gr.

Armband + medaillon
Resultaat: 35 EUR

Zilveren armband en en goud op zilveren medaillon. Zilveren armband gemaakt van een oud bijbelslot versierd met figuren en een rond medaillon, lengte 19 cm breedte 3 cm met bewerking en monogram.ø 20 ...

Gouden ring met roze koraal
Resultaat: 110 EUR

Gouden ring, GG 585/000, met roze koraal. Fijne gouden ring met in het midden een ovale gladde gouden zetting met daarin een roze/witte koraal, ø 18x11 mm. ca. 3,8 gr. ø 57

Broche
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde broche met emaille en lapis lazuli. Ovale broche mooi versierd met emaille en een ovaal geslepen lapis lazuli. 41x28 mm. ca 18 gr. In goede staat.

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 175 EUR

Gouden ring, 585/000 met een rozet met bloedkoralen. Fijne ring met een rozet bezet met 9 bloedkoralen. ø 54 ca. 2,6 gr. Nieuw

Longines horloge
Resultaat: 70 EUR

Double Longines dameshorloge. Langwerpige kast met zwarte wijzerplaat bezet met steentjes bevestigd aan een fraai bewerkte schakelband. Lengte 17 cm.

Collier van Lapis lazulli
Resultaat: 50 EUR

Collier van Lapis Lazulli met GG 585/000, sluiting en stukjes. Lapis Lazulli kralen, ø 6 mm, met 5 gouden tussenstukjes en een gouden karabijn. Lengte 46 cm

Oorhangers, hanger en ring
Resultaat: 50 EUR

Mooi set sieraden, zilver met vergulde details, 925/000. Markiesvormige set met een rode steen in het midden voorzien van een rand met witte stenen, bestaande uit oorhangers, een ring en een hanger. 2...

Oorstekers met granaat citrien
Resultaat: 90 EUR

Elegante gouden oorhangers, 585/000, met citrien en granaat. Gouden oorhangers met op de steker een rond gefacetteerde citrien, ø 6 mm, met daaronder een kleine zetting met een klein wit steentje en d...

Chrysocolcollier met zilver
Resultaat: 45 EUR

Collier van chrysocol. Platte chrysocolstenen, 14x20 mm, bevestigd aan een zilver vergulde sluiting met briljant. Lengte 45 cm.

Zilveren armband
Resultaat: 60 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000. Armband bestaande uit 5 rechthoekig getorste schakels met veeroog. ca 39 gr. Lengte 21 cm.

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 75 EUR

Maurice Lacroix horloge, bicolour kast met zwart leren band. ø kast 36 mm. In goede staat, band is wat versleten. Werkend

Twee zakhorloges
Resultaat: 130 EUR

Twee zakhorloges, een double Aplina met deksel, ø 51 mm, en een zilveren, 800/000 horloge Karl Lische, ø 50 mm. Beiden werkend.

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 190 EUR

Collier van bloedkoralen. Verlopend collier met ronde kralen, 8-11 mm, met veeroog. ca. 27,3 gr. Lengte 40 cm.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit een collier van bolletjes, een collier met bewerkte bollen, een bedelarmband met gekleurde bedels en een armband met florale schakels.

Zilveren oorbellen met amethyst
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorbellen met amethyst, 4,7 gr. 925/000, twee amethysten 15x10mm

Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000
Resultaat: 290 EUR

Gouden ring tourmalijn en diamant 585/000, 0.23crt. Tourmalijn 1,2x0,8cm ovaal, ø 65, 12,7gram. nieuw