Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6 Borrelglaasjes en 6 onderzetters 465
6 Borrelglaasjes en 6 onderzetters

Resultaat:

130 EUR

Zilveren roomkom 464
Zilveren roomkom
Startprijs 140 EUR
Specerijenbakje, kristal met zilver 450
Specerijenbakje, kristal met zilver
Startprijs 40 EUR
Verkocht
12 Zilveren lepeltjes 449
12 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

45 EUR

Kristallen theebus, zilv. dop 448
Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 80 EUR
Zilveren bruidegomspijpje, knoop 447
Zilveren bruidegomspijpje, knoop
Startprijs 100 EUR
Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw 446
Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Startprijs 140 EUR
Kristallen theebus, zilv. dop 445
Kristallen theebus, zilv. dop
Startprijs 90 EUR
Zilveren miniatuur tafeltje 444
Zilveren miniatuur tafeltje
Startprijs 80 EUR
Zilveren morellenlepel 443
Zilveren morellenlepel
Startprijs 80 EUR
Kristallen parfumset 442
Kristallen parfumset
Startprijs 75 EUR
2 Doosjes met filligrain 441
2 Doosjes met filligrain
Startprijs 110 EUR
Zilveren gembercouvert 440
Zilveren gembercouvert
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom 439
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Stel kristallen boterschaaltjes 438
Stel kristallen boterschaaltjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Messen 425
6 Messen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 Zilveren messen 424
6 Zilveren messen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Zilveren messen 423
4 Zilveren messen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren opdienlepels 422
Zilveren opdienlepels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren lepels en vorken 421
Zilveren lepels en vorken

Resultaat:

375 EUR

Suikerpot zilver 420
Suikerpot zilver
Startprijs 350 EUR
Zilveren fotolijst 419
Zilveren fotolijst
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst 488
Zilveren fotolijst

Resultaat:

50 EUR

Zilveren fotolijst met emaille. 188
Zilveren fotolijst met emaille.
Startprijs 850 EUR