Antieke Franse wekker omstreeks 1900, porseleinen en bronzen voet, kristalglazen uurwerkhouder, in goede staat, opdraaiveer goed, 17cm.
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen figuren met schuddende hoofdjes, Arabische vrouw en man, en 1 Chinees, beschadigingen 8-12cm. Cond:R/G
Set met 10 vergulde bolsluitingen, met magneet, bezet met stenen. ø 10 mm
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Zeer grote Japans porseleinen Imari kraagvaas met figuren in landschapsdecor, paradijsvogel, goud, en floraal decor 9minimale chip kraag) 62cm Cond;G
Zilveren zirkonia ketting, 925/000 met witte zirkonia 20x10mm lengte 45cm 14,5gr.
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. In redelijk goede staat
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Prachtige grote antieke porseleinen lamp met bolelfen of putti, gemerkt Spode Engeland, geelectrificeerd, in goede staat 75x45cm
Eikenhouten Fries kantoortje, met mooie barokke beschildering op de wijzerplaat, 102cm in goede staat
Multicolor oorstekers, 375/000, met ø 3mm amethyst, blauwtopaas, peridots, granaten en lolith. Grootte 12mm, ca 2,3 gr. Nieuw
Lot barnstenen sieraden bestaande uit 4 barnstenen colliers.
Bijzonder fraaie kristallen tazza met zilveren voet, BWG. Grote ronde kristallen coupe met gecontourneerde rand voorzien van amandelslijpsel en ster op de bodem. Bevestigd op een zilveren bollopende v...
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Antieke vergulde houten tafellamp met 4 grote dansende putti, omstreeks 1900 in goede originele staat 100xø26 Cond:G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.