Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R