Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaar met ketting en rokhaak, 18e eeuw
Startprijs 140 EUR

Schaar met zilveren grepen aan ketting met rokhaak. Grepen met fruitversieringen met gladde ronde ogen en een jasseron ketting bevestigd aan een rokhaak. Voorzien van keur voor vreemde werken. Totaal ...

3 Kandelaren
Resultaat: 25 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

3x Gereedschap
Resultaat: 60 EUR

Drie x oud gereedschap, 19e/20e eeuw 28-42cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Schilderij, Metsu 1661
Resultaat: 300 EUR

G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm

Collier, 3-rij granaat, gouden slot
Startprijs 350 EUR

Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...

2 Schilderijtjes
Startprijs 60 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

N. Gumberger
Startprijs 100 EUR

Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G

Zilveren confituurvorkjes
Resultaat: 140 EUR

Stel 18e eeuwse confituurvorkjes 835/000 steelaanzet dubbel lof steeleinde rond model met kam, Mt: Hendrik Vrijman Rotterdam. 1793, 11,5cm 20gr.

2 Bonbontangen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren bonbontangen, Duits 835/000, beiden voorzien van florale bewerkingen. 15-17 cm. ca. 101 gr. In goede staat.

4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen hoekschaaltjes met rood-gouddecor, 19e eeuws gesigneerd, met landschapsdecor in goede staat, haarlijn, Cond;G 18x11x5cm

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee x 18e/19e eeuwse Chinees porselein, kom met tuindecor, bord met diepblauw tuindecor, randschade/chips 16,6x21,3cm. Cond:R/G

Rado Horloge
Startprijs 75 EUR

Rado horloge, double kast met bruin leren band. Mechanisch, ø kast 36 mm. Klein barstje in het glas en een afgesleten band. Verder in goede staat.

2 roodkoperen scheepslampen
Resultaat: 75 EUR

Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.

3x kompas
Startprijs 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Design lamp
Startprijs 175 EUR

Jaren 70 Italiaanse Guitano Sciolari hanglamp met glazen bollen, in goede originele staat, krimpnaad grijs kunststof, 85x40ø Cond:G

Zilveren verguld Russisch vorkje
Startprijs 30 EUR

Zilveren 835/000 verguld Russisch vorkje met geemailleerde steel en een goudkleurig Russisch lepeltje 9-11cm

Aardewerken olijfpot
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke bruingeglazuurde voorraadpot 19e eeuw 48x33øcm Cond:G

5x Ad van den Berg
Resultaat: 60 EUR

Vijf x Ad van den Berg 2005 stad op palen, lithografie op papier 40x58cm Cond:G

Schaal, Arnhems plateel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil Arnhems platelen presenteerschaal omstreeks 1900 met floraal decor, 38x26cm. Cond:G

Schilderij, J.J. Destree winterlandschap
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd J.J. Destree 19e eeuw, winterlandschap met figuren op het ijs, olieverf op paneel 18x12cm. Cond:G

Schilderij, G. van Pelt
Startprijs 180 EUR

G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G

Tinnen godslamp
Resultaat: 80 EUR

Barokke tinnen Godslamp, omstreeks 1800, in goede staat 77x30ø Cond:G

Kavel zilver
Startprijs 30 EUR

Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...