Zilveren hanghorloge, 835/000, met lange zilveren ketting. Merk Uniona. Kleine horloge met bewerkte rand en achterzijde, ø 28 mm,mechanisch. Hangend aan een lang collier, 925/000, lengte 70 cm. Totaal...
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
F Riotte 1880 Italiaanse school, meisje met abrikozen, pastel op papier 46x38cm Cond:G
Antiek bruidegomspijpje in de vorm van een zeilschip uit 1875. 835/000, lengte 11cm, In goede staat
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Zilveren ring, Pierre cardin, 925/000, gerhodineerd. met draaibare binnenring bezet met 4 zirconia's. Breedte 8 mm. ø 53. ca. 10 gr. Nieuw
Uniek groot Djokja zilveren dienblad, 800/000. Ovale schaal met hamerslag en een rand met de bekende Djokja versiering. 41x28 cm MT.: (MD) Moeljodihardjo, 1936-1938 ca. 901 gr. In zeer goede staat.
Bep Toscani '93 nr 20/35, abstracte compositie, lithografie op papier 60x88cm. Cond:G
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Mooi 4 delig Engels plated servies, theekan, koffiekan, roomkan, suikerpot, klassieke vormgeving, 20e eeuw 15-28cm.
Onduidelijk gesigneerd modern '96 verso Joop Stoop Deventer, abstracte compositie, tekening op papier 32x23cm. Cond:G
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Groot oud Chinees tapijt met vazen en floraal decor 210x310cm Cond:G
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196
Zilveren rokhaak voorzien van chatelaine met schaar en breischede. Zilveren rokhaak, 835/000, in schildvorm, MT.: P.R.Cabboes, leeuwarden jl.: Q:1850. Voorzien van 2 jasseronkettingen, één met een ant...
Kavel met 3 bezemstuivers: 1x Zilveren Pijl-of bezem stuiver Zeelandia anno 1791, Kwaliteit: ZF/P, 1x Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P en 1x Zilveren pijl-of bezem stui...
Lot bestaande uit vier zilveren ringen: een ring met een achtmotief bezet met zirconia's, ø 53, een pavé ring met zirconia's, ø 51 een ring met floraal decor bezet met diverse barnstenen, ø 53, en ee...
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Oude Amerikaanse brandweer trapauto, omstreeks 1980, fire engine no 8(mist iets op gril, koplamp mist)In redelijke staat 60x110x54cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Groot poppenhuis met 6 kamers, eigenbouw met diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x62x28cm
Twaalf zilveren theelepels, 835/000, Hollands. Fraaie lepels met een laat Empire puntsteel en kabelrand en een spitse lepelbak. MT.: Hendrik Matthias Brandt, Amsterdam jl.: E 1839 ca.114,7 gr. één le...